Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk, mit ne csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, mit ne csináljunk ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Vékony/normál alkatú lányként husisabb fiúval egy párkapcsolatban mit mondjunk, mit ne mondjunk, mit csináljunk mit ne, minden tanácsot elfogadok. Ha vannak oldalak ahol írnak ilyesmiről azt légyszíves linkeljétek. Hogy lehet a maximumot kihozni ebből? Mik a tapasztalatok ducibb fiúkkal?

febr. 18. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Például azt azért ne kérdezd meg tőle, hogy a hasától rálát-e a kukijára.
febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.-es Sejtettem hogy ilyennel nem szabad viccelődni de én komoly tanácsokra várok.
febr. 18. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez elég komoly tanács volt, hogy ne sértegesd.
febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ami fordított esetben nem esne jól azt ne mondd.

Ne akarj túl kompenzálni, meg megmagyarázni, hogy ő nem is túlsúlyos.

Ha el tudod fogadni, fogadd el úgy, mintha pl barna hajú, vagy mondjuk bajuszos lenne és kb annyit is foglalkozz a témával.

febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szexelni ne szexeljetek. Legalábbis addig, amíg normális méretre le nem fogy.
febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ühm, mégis mi a problémád amire tanácsot vársz? Így nem egyszerű.

Párom túlsúlyos, de semmilyen különbséget nem érzékelek.

febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Sokat kihozni ebből nem tudsz. Nekem volt kövér páromegy darabig, de nem véletlenül szakítottunk. Egyáltalán nem volt jó vele a szex, alig ért ki a micsodája a hája alól így betenni sem tudta rendesen. Mozogni sem mozgott olyan tempóban, ahogy elvárható lett volna. Ha meg rámfeködt, az maga volt a rémálom. Ráadásul engem zavart a szaga is, hiába fürdött rendszeresen.

Szóval soha többé kövér pasit.

febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lovagló póz a megoldás!
febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért anniyt talán mondhatnál neki, hogy ha csak nincs valami komoly betegsége, az egészsége miatt is fogyhatna.. Néha főleg egy kapcsolat elején, mond olyan dolgokat az ember, amivel bánt, de nem akar. Én negyvenes pasi vagyok, és az egyik exemnek valahogy utaltam arra, hogy korábban vagy egykorú, vagy fiatalabb párom volt, aztán nagyon normálisan megkérdezte, hogy most ez gondot jelent-e, én nem is emlékeztem már, hogy ezt mikor mondtam, csak úgy megjegyeztem, de tisztáztuk.
febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!