Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljunk ilyen helyzetben?

Mit csináljunk ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kihez forduljak, nagyon nehéz helyzetbe kerültünk, anyát tavaly rosszindulatú daganattal diagnosztizálták ,jelenleg is jár a kezelésekre, attól félünk elkapja ezt az új koronavírust, pont most kell majd egy csomó helyre mennünk, vizsgálatokra, bíróságra, fogorvosokhoz, stb stb.. jelenleg 110.000 forintból élünk összesen, ráadásul "testvérem".. szemetet szed az utcán, és mivel veszélyeztetett ezért fizetés nélküli szabadságon lesz lehet, ha nem rúgják ki..apukám levette a gyermektartást, egy forintot sem fizet utánam, utcán sem köszön, teljesen megalázott az ügyvédi levélben is, inkább nem részletezem miket mondott, jelenleg azért küzdünk, hogy legalább egy kicsit fizessen, legalább ebben a helyzetben(!!) bíróságra járunk, (ami most legalább nyár végéig elmarad) közbe kezelésre, "testvérem" közmunkán van, szemetet szed, 54.000Ft-ból csak 25.000-et képes leadni, azt mondja , inkább nem eszik minthogy leadjon többet . Jönnek folyamatosan a számlák, annyira vártuk már a kezelés végét, számoltuk vissza a napokat mikor lesz vége, s mivel jött ez a vírus, ami neki veszélyes lehet, nagyon félünk, jöttek plusz kiadások is. Nekem rajta kívül nincs kire számíthatnék, nincsenek igaz barátaim, "testvéremre" egyáltalán nem tudok, ellenünk van még ilyen helyzetben is, sok a veszekedés, ő az utcán szemetet szed, a városunkban is van "pár" koronavírus fertőzött, most kb. 1 hete se, hogy szabadságon van, jövő héten megy vissza, ha nem megy vissza kirúgják, még kevesebb lesz a jövedelmünk, így viszont mivel szemetet szed nagy az esélye, hogy ő is elkapja, átadja anyának, amibe belegondolni sem merek, állandóan kiabál velünk, nem hagy minket aludni 4-ig fent van, akkor csinál mindent, toporzékol, egyáltalán nincs ránk tekintettel semmilyen helyzetbe, holott mi csináljuk a házimunkát egész nap, ő meg csak döglik és még így sem jó neki semmi... Anyát is lehet,hogy ki fogják rúgni, pont olasz cégnél dolgozik, mivel nem soká lejár az 1 év táppénze (műtötték, utána kb. 2 hónap múlva kezdte megkapni a kezelést), így kirúghatják, nem igazan törődnek az emberrel.. Semmilyen támogatás nem jár, én még suliba járok, nem nagyon tudok még dolgozni, nincs kivel nagyon megbeszélnem semmit sem, semmi apró dolog nem sikerül, már kezdünk teljesen tönkremenni idegileg, én kb nem eszek, szinte 10 percenként jön valami rossz, 1 nap nyugalom nincs..

Egész 18 évem egy szenvedés volt, apám mindig berúgott amíg el nem váltak, azon is idegeskedtem, így nőttem fel, barátok sosem értenek meg, ellenem fordulnak, párkapcsolataimban megaláztak , megcsaltak, nincs senkim,nincs ötletünk se már mihez kezdjünk, úgy érezzük semmi nem sikerül mindig csak falakba ütközünk, anya nagyon jó ember, mindig csak a családjának élt/él, miért pont ő/mi kaptuk ezt? :(



2020. márc. 31. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy hosszú lett, nem sajnáltatni akarom magam, csak nem tudom mihez kezdjek..
2020. márc. 31. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress munkát ill kérjetek önkormányzati segélyt
2020. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem hinném hogy találsz munkát, de amint tudsz keress. Ha tanulsz akkor diákmunkát is kaphatsz. Kézdezz rá hogy jár- e valami segély legalább arra az esetre ha anyukádat kirugják. Telefonon de úgy látom cseten is lehet érdeklődni. Bal oldalon megye szerint tudsz keresni.

[link]

Ha kevés az önbizalmad hajlamos vagy azt gondolni, hogy te nem érdemled meg a jót, ezért belemész olyan kapcsolatba ahol nem becsülnek meg. Ne hagyd hogy bárki rosszul bánjon veled. Csak akkor maradj benne egy kapcsolatban, ha úgy látod hogy az illető megbecsült téged, jó hozzád. Ne félj nemet mondani ha rosszul bánnak veled.

2020. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress munkát igaz most ez nehéz lesz ha tanulsz diák munka esetleg még segély.
2020. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!