Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátom gáz...

Az egyik legjobb barátom gáz helyzetbe került és nem tudjuk mit csináljunk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Az egyik lány barátom(nevezzük Ágnesnek) ráírt egy fiúra az osztályból, hirtelen felindulásból. Ágnes olyasmit írt hogy tetszik neki és az derült ki hogy szinte minden fiú az osztálybol ott volt vele. És mind látta, még hangosan fel is olvasták. Most mindenki azt hiszi tetszik Ágnesnek az a fiú de közben nem. És béna pletykákat kezdenek terjeszteni a fiúk. Az a terv van hogy Botival(nem igazi név) fogadást kötöttek hogy meddig tudja húzni az agyát és most csak azért mondja el mert nem gondolták hogy a többiek bekavarnak. Szerintetek elhiszik? Mit tegyünk?

2023. jún. 12. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ráírt hogy tetszik neki, közben meg nem, szoval szórakozik vele. Ha így van meg is érdemli hogy szórakozzanak vele is.

Ha meg tényleg tetszik akkor nincs benne semmi gáz, majd elfelejtik. Ez a fogadásos hülyéskedés meg annyira egyértelmű hogy inkább ne, csak mégjobban hülyét csináltok a lányból.

2023. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, én komolyan nem voltam ilyen gyökér tinédzser koromban...
2023. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akart szórakozni vele, nem pontosan azt írta hogy tetszik neki. Ők az osztályban is jóban vannak és viccelődnek stb. Őszintén nem tudom pontosan mit írt neki csak futában mesélte el és most úgy érzi tönkre tette az életét
2023. jún. 12. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2023. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem vagyok meg 16? Na mindegy. Megoldottuk. Az igazat mondta neki és kész
2023. jún. 12. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Te.
2023. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Anyám borogass…
2023. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!