Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Squirt de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squirt de hogyan?

Figyelt kérdés

Nos sokat láttam, olvastam és persze minden nő más, de van egy partnerem aki ujjazás és aktus közben is olyan érzéseket kelt bennem hogy “uristen, mintha mindjart spriccelnem kene” viszont, hozzászoktam hogy minél inkább rászoritok a hüvelyemmel annál hamarabb elélvezek…talán a squirtnél pont hogy inkább elengedni, mintha kinyomnám a hüvelyem módszer kellene ahhoz hogy megtörténjen?


Örülnék ha nők válaszolnának,akik átélték és tudják hogyan megy ez.



febr. 19. 00:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
Már spricceltettem meg lányt, és valóban, a kinyomó "mozdulatot" csinálja előtte, nem a rászorítót.
febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Kinyomni.
febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egy üvegdildót. Én azzal próbálkozom, hogy tudjam a G pontot ingerelni, de még eléggé nem tudtam magam ehhez elengedni. Te ujjal próbálkozol?
febr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem előbb ujjazással próbáld elérni. Van egy bizonyos mód, amitől viszonylag könnyű spriccelni, ha pedig azzal megindítod, onnantól spriccelsz utána így is úgy is az aktus során, ha orgazmusod van.
febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Erősen gyorsan kell ujjazni.
febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
56%

5. Neked van erre energiád? 😅

Én próbáltam, nem megy..

febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
Volt már részem benne.
febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
79%
Van. Simán megujjazom a barátnőmet, spriccel is.
febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 érdeklődő35 ***** válasza:
56%
Viszonylag gyors ujjazás nem árt, és mellette csiklót sem is érdemes izgatni. (pl, léghullámossal) és amikor jön az érzés, akár fövid rágyorsítád után kihúzni az ujjat
febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
56%
Nyalás és közben G-pontos ujjazással szokott spriccelés lenni nálam, legutóbb 4x is megcsinálta a párom.
febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!