Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Squirt de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squirt de hogyan?

Figyelt kérdés

Nos sokat láttam, olvastam és persze minden nő más, de van egy partnerem aki ujjazás és aktus közben is olyan érzéseket kelt bennem hogy “uristen, mintha mindjart spriccelnem kene” viszont, hozzászoktam hogy minél inkább rászoritok a hüvelyemmel annál hamarabb elélvezek…talán a squirtnél pont hogy inkább elengedni, mintha kinyomnám a hüvelyem módszer kellene ahhoz hogy megtörténjen?


Örülnék ha nők válaszolnának,akik átélték és tudják hogyan megy ez.



febr. 19. 00:38
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Az ujjazás technikája, ha a parter kezében van, akkor könnyen összejön!
febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
69%
11es, nem volt még ilyenben részem szóval kételkedem abban, mennyire mondasz/ írsz valósat😌
febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
72%
11es,Látom más is kételkedik. Egyébként engem is nagyon foglalkoztat a téma, mert a pasimmal eddig nem jött össze..
febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
21%

Itt elég részletesen bemutatják, hogy hogyan kell. Nekem is ez a mozdulat jött be leginkább. Szinte minden nő spriccelt így.

Bent a hüvelyben felül van egy lágyabb rész. Ha azt masszírozom egy ilyen gyerek ide technikával, akkor szinte tuti a siker. Lehet, hogy a nő nem akarja magát elengedni, mert volt már olyan.


[link]


44F

febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%

javítás

* gyere ide technika


Mintha hívnál valakit, csak ezt két vagy három vagy akár négy ujjal csinálom.

febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 érdeklődő35 ***** válasza:
27%
Néggyeeeeeel????
febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan innen látszik, hogy nem tudja miről beszél.


1-2 ujj elég, és a hívogató mozdulat szarra se jó am.


De ő tudja🤣🤣🤣


11-es vótam

febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
75%
Micsoda tapasztalt pasik vannak ezen az oldalon a 14 és és 11 válaszolóval tennék egy próbát😄😁 győzzön a Jobbik!
febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
29%

De pontosan tudom, van aki simán kitágul annyira. Az a nő is akivel ma voltam. Eszméletlen jót szexeltünk. A legjobban a három vagy négy ujjas technika jött be nála. Egy gyerek feje sokkal nagyobb, de hát ti már csak tudjátok, hogy mit hogyan kell. :D :D :D Ti legyetek okosak és pontozzatok le. Szánalmas ez az oldal.


44F

febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
56%
Én nem pontoztalak le, sőt válaszoltam is a 11es privát üzenetére..😁
febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!