Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Squirt de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squirt de hogyan?

Figyelt kérdés

Nos sokat láttam, olvastam és persze minden nő más, de van egy partnerem aki ujjazás és aktus közben is olyan érzéseket kelt bennem hogy “uristen, mintha mindjart spriccelnem kene” viszont, hozzászoktam hogy minél inkább rászoritok a hüvelyemmel annál hamarabb elélvezek…talán a squirtnél pont hogy inkább elengedni, mintha kinyomnám a hüvelyem módszer kellene ahhoz hogy megtörténjen?


Örülnék ha nők válaszolnának,akik átélték és tudják hogyan megy ez.



febr. 19. 00:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
20# mi volt a válasz?
febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 érdeklődő35 ***** válasza:
71%
19# én se pontoztalak le, csak meglepődtem a 4 ujjon. Persze nem tudni mekkora a kezed, hány szülésen van túl...
febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
32%
#21 ha megnézed az üzeneteket, láthatod😊de lehet hogy tiltólistán vagyok nálad, ha át sem ment😂😂🤣
febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
9. Dildóval helyettesíthető az ujj? A csuklóm gyenge, nem tudom gyorsan használni az ujjaimat..
febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
37%

23 as,ne foglalkozz vele teljesen értelmetlen.Bár látom téged is lepontoztak a válaszod miatt..

24# Hmm a dildó nem hinném hogy helyettesítheti ám ha mégis küldj linket nekem is😀

febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
49%
25. Felfelé hajló, 2 végű G-pont ingerlő üveg dildó. Keress rá, nem nagy. Egy professzionális hölgy (masszőr) ajánlotta!
febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%

1. Saját magatoknak nehéz elérni, nem lehetetlen, de nehéz!


2. Nem a dildo nem lesz jó!


3. Nem kell más csak két ügyes ujj!


Nem pontoztam le am senkit! 😉

febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 érdeklődő35 ***** válasza:
23%
Egy g pont felé hajló dildó megoldás lehet, de érdemes mellé egy erős csiklóizgatót (léghullámos) is használni
febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%
28. Sajnos most nem telik rá, csak sima van. :(
febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 érdeklődő35 ***** válasza:
9%

Plisz dildo?

A lényeg, hpgy vagy nagyon nyújtsd el, többször állj meg mielőtt elélvezel, vagy ne állj meg egynél, hanem 4 5 orgazmust is érj el. Közben a dildoval is izgatva magad

febr. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!