Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés szopni? Megbántad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szopni? Megbántad, vagy nagyon megtetszett miután kipróbáltad? 19F

Figyelt kérdés

Tudom volt ezer ilyen kérdés, de úgy döntöttem, felteszem én is. Mostanában szokott izgatni ennek gondolata, hogy kipróbáljam.

Elsődlegesen lányokhoz vonzódom, fiúhoz ritka esetben (ha az tényleg nőies, esetleg valamiért vonzó számomra). De ilyen fiú ritka, inkább a szopás gondolata és pénisz ami úgy izgatni szokott.



febr. 22. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Jó!


Kicsit bővebben: nagyon jó! 😅

febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg és ami fura,hogy lelkiismeretfurdalásom sem volt utána,viszont azóta kívánom és szívesen csinálnám újra (nem partnerkeresés)
febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Titeket mennyire vonzanak úgy fiúk? Egyesek számára ez hülye kérdésnek tűnhet, de nem az. Saját magamon tapasztaltam, a kíváncsi hetero valóban létezik.

Szóval például egy utcán nem tudok érezni semmi vonzalmat egy férfi felé, de maga a pénisz és szopás gondolata mégis szokott vonzani.


Amíg majdnem minden lány bejön, addig férfiből ez nagyon elenyésző és ritka.


Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?

febr. 22. 09:30
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre furcsa, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam.
febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#2 es vagyok. A fiúk semennyire,csak a farok.Egy férfit sem nézek meg nem izgat a testük,csak a nemi szerv,bármilyen fura is.
febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hú hát én nagyon ki akarom próbálni adok-kapok módon
febr. 22. 09:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Ugyanúgy mint az 5-ös, csak a lényeg számít.
febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó móka lehet. Adok-kapok alapon
febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát meg alapból is vonz, hogy testi örömöt okozzak másnak. Már nem csak nők, hanem talán férfiak esetében is. Masszírozás, simogatás stb.

Jól esne így ezek után orállal kényeztetni valakit.

febr. 22. 10:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress partnert, barátkozz, ismerkedj
febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!