Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek elöfordult ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek elöfordult ilyen villamcsapás szeru erzes, hogy ránéztetek egy pasira es nagyon megtetszett es latszólag ti is neki, de neki megsem annyira, mint kiderult?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Pont egy ilyen feneette helyzetben vagyok. Nem ismerjük egymást, de gyakran vonatozunk együtt. Többször volt már olyan, hogy a közelemben állt meg vagy közvetlen mellettem, esetleg le is ült mellém, de soha egyszer még nem szólított meg. Én meg nem tudom eldönteni, hogy érdekel-e egyáltalán mert egy csomó kifogásolni valót találtam benne, viszont nem tudom kitörölni a fejemből. Napi szinten gondolok rá és már megőrjít. Nem akarok tőle semmit, ahogy mástól sem. Amúgy is aszexuális vagyok meg mentálisan egy hulladék, plusz feltehetően minimum 5-6 év van köztünk az én javamra. Talál tőlem ezerszer jobbat is, ha egyáltalán jól értelmezem a jeleket. De nagyon egy hálátlan szituáció ez, az biztos! Nem tudom, hogy tudnék kijönni belőle és lezárni ezt a kelletlen érzést.
2019. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez olyankor van, amikor nekik a lábuk közé csap be a villám, aztán mikor azt látják, hogy te full szerelmes lettél, elkezdenek parázni az elköteleződéstől és gyorsan kihátrálnak.
2019. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen egyszer. De az esetek többségében kölcsönös szokott volt lenni.
2019. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A franc se tudja. Volt már ilyen de mindig pofára estem. Nem bízhatok a saját ösztöneimben sem.

N

2019. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!