Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok mit szolnatok ha pl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szolnatok ha pl baratnoitekkel buliztok es egy nektek szimpatikus srac kedvesen odamenne hozzatok es megkerne hogy odaadjatok e neki a zoknitokat esetleg megkerne hogy rugjatok tokon vagy tapossatok meg?

Figyelt kérdés

febr. 25. 04:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Sikítva menekülnénk akár szimpi, akár nem.
febr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem támogattam a Szaúd-Arábiai rendszert ahol létezik erkölcs rendészet és az olyan szexuális devianciában szenvedő embereket börtönbe viszik. De van azért előnye. Ha téged raknának példaként , hogy kell e ilyen vagy nem akkor igen kell
febr. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek bulizni szórakozóhelyre. Felöltözöm, ruha, cipő, stb. Ha vettem fel zoknit, biztos nem azért tettem, mert nem akartam felvenni, hanem azért vettem fel, mert nekem úgy kényelmes. Ha pedig nekem zokniban van meg a komfortérzetem, akkor mi a francnak venném le, s adnám oda neked? Mert erre izgulsz, neked ez jó? És? Miért tennék olyat, ami egy idegen, számomra jelentéktelen embernek jó? Meg tudsz győzni valamivel? A tökönrúgással hasonló a helyzet. Minek mozdítanám akár a kisujjam is miattad, a te élvezetedért? Azért mert akarod? Hahha, én meg új xy-ra vágyom, jöjjön bárki, vegye meg nekem, mert ez nekem jól fog esni, és menjen tovább.
febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as tök jó válasz, ez egy jó kiindulási pont a kérdezőnek tovább gondolni. A lényeg egyébként, mint minden sikeres emberi és üzleti interakcióban a kölcsönösség. Viszont először magunknak kell feltenni a kérdést, hogy mivel teszem jobbá a másik életét, és milyen értéket adok én neki? Ha ez megvan, akkor jöhet a kölcsönösség, hogy mit kapok illetve kérhetek. Kedves kérdező, ne csüggedj, jó az irány, de fordítsd meg az érékadási sorrendet és a siker nem marad el. ;)
febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem is ingyen gondoltam! Koszonom szepen a valaszotokat!🤗
febr. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!