Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk veletek már volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk veletek már volt olyan hogy annyira kanosak voltatok hogy a boxereteket széttéptétek és a lyukon kivettétek a farkatok?

Figyelt kérdés
Csak csak siman szettéptétek valahol? Vagy bármi ehez hasonló durva kanos sztoritok van? Meseljetek hetero vagy meleg nekem mindegy csak kivancsi vagyok az ilyen sztorikra, velem meg nem volt ilyen én inkabb azt csinaltam hogy a boxert levettem es a nadragba elveztem xd

febr. 27. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz bármilyen kanos, sokkal gyorsabb és célravezetőbb letolni a gatyát, mint széttépni.
febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Velem volt mar olyan hogy a nadragom laba kozt volt egy nagyon cipu lyuk es azt szet teptem es hoxeren keresztül kinyomtam a farkamat :)) es ugy vertem ki, ezt csinaltam ugy 1-2 hetig imadtam azt a nike melegítőt, de aztan kidobdtam azt a nadragot de ez mar 2 eve volt
febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ahogy az #1-es írja, sokkal gyorsabb és egyszerűbb simán letolni és úgy kézbe venni az "irányítást" mint a gatyád tépkedésével vacakolni.
febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
És ki mossa ki a férfiszaftos ruhát, Móricka..? 😏😀 Nem kell azt verni, jön az magától is egy idő után. Ne tolj ki anyuddal, vagy mosd ki egy külön lavorban, ne a többi ruhával együtt. 🙂
febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20/f

velem előfordult hogy direkt szét téptem egy regi farmert es a lyukon át vertem ki, boxerrel is előfordult nyilván, sőt még van olyan nadrágom is amelynek ki vettem a zsebét csak hogy a farkamhoz tudjak nyúlni, van olyan melegítő nadrág amelynek a slicc formája meg volt de be volt varrva és ki vágtam, reggelente abba szoktam menni alsónadrág nélkül kutyát sétáltatni a tó partján.

febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabor49 ***** válasza:
rovid válasz nem volt
febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy pasimnak beakadt a farmer slicc cipzárjába, de már 3 hét után én is nagyon akartam ő is, mefogtam szétrántottam. A cipzárt is elszakadt, a gatya is a varrásnál...
febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!