Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim megharagudtak amiért széttéptem a nemzeti konzultációs ívemet?

Figyelt kérdés

Ez lett volna az "első nemzeti konzultációm". Ma kihozta a posta, és a szüleim előtt látványosan kettétéptem a papírt.

Viszont most megharagudtak, azt mondták, hogy biztos nekem is fizetett Soros, hogy a migrációt és Ukrajnát támogassam vagy, hogy ezzel Gyurcsányt segítem.

Amikor ilyeneket mondanak, akkor akaratlanul is nevetek, amiért csak még idegesebbek.



nov. 27. 21:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Unatkozol nagyon az este ugye?
nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
64%
Ez szep fideSSnyik pukkasztas... buszke vagyok rad, igy ismeretlenul is! 😊
nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
12%
ragaszd össze
nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
69%

Jól tetted. Én se küldöm vissza, de én kitanulmányoztam, elképesztő sugalmazó kérdéseket tartalmaz (mint a többi).

A szüleid nem komplettek, ha azt hiszik, hogy emiatt fizetett ügynök vagy. Sokan kihajítják. Nekem is a kukába kerül nemsokára. De a szelektívbe, mert legalább annyi haszna legyen, hogy az anyagát újrahasznosítják. Pl. jó WC-papír lehet belőle.

nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
63%
En postara adas helyett "felkuldtem a felhobe" (beraktam a kalyhaba).
nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
36%

Vissza kellett volna küldeni úgy, ahogy van üresen.

[link]

nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
45%
5-ös: Látom, nálad már hasznosult. Ez azért is dicséretes, mert ha gáz, az nagy eséllyel putlertől van, de a papír nem, ezért csökkentetted az ország függőségét az orosz energiától.
nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
40%
Jól tetted, a szüleid az agit.-prop.-os Rogán-féle propaganda minisztérium öttelen, sematikus szövegét bekajálták! Ilyen hülyeségeket elhinni, hogy Soros (a fia) támogatja Ukrajnát és a Gyurcsányt! Mást nem is tudnak ezek a Rogánék: migráns - lásd "vendégmunkás", Brüsszel - nem kaptak ellopható pénzt, Gyurcsány- aki tizenhárom éve nincs hatalmon! CSAK a csüngőhasú.
nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
86%
Mi amint megkapjuk megy gyujtósnak. 🤷🏼‍♀️
nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
38%
Nem látványosan kellett volna összetépni. Ez provokáció volt. Tudtad, hogy konfliktus lesz belőle, a szüleid meg ráharaptak. Diszfunkcionális, helytelenül kommunikáló család vagytok, a családtagoknak nem lehet önálló politikai véleménye, nem tisztelitek egymás különböző álláspontját. Szomorú. Rólad is és a szüleidről is sokat elmond.
nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!