Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik szépek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szépek és csinosak, van párjuk mégis kedvesek, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Mosolygósak, néha zavarbaejtően kedvesek férfiakkal. Azért mert egónövelés ha azt látja/érzi hogy epekednek utána?

márc. 5. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A te érzelmi, szexuális és értelmi intelligenciád elég alacsony, ha a kedvességet már flörtnek fogod fel, sajnálom. Te vagy, aki ezeket félreérti.


De nem te vagy (sajnos) az egyetlen. Alapvetően segítőkész ember vagyok, és a férfiak ezt mindig félreértik. Azt hiszik, csak nekik segítek és azért, hogy felszedjem őket. Aztán ha visszautasítom őket, akkor én vagyok a bunkó k.rva...

márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert a párkapcsolatban élő nők élvezik,hogy fájdalmat tudnak okozni olyan férfiaknak akik nagyon nehezen, vagy egyálltalán nem jutnak nőhöz.

Nagyon nagy probléma ez, hogy egyálltalán nem, vagy nagyon nehezen lehet ismerkedni nőkkel.

márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A ti felfogásotokkal van a baj, ha azt gondoljátok, hogy a nő azért kedves, hogy felszedjen titeket.


Döbbenet, hogy már a kedvességért is utálják a nőket az incelek...

márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem.

A kedvességért senki nem utál senkit.

Csak az a helyzet, hogy egy szingli férfi, aki évek óta nem volt nőnek mégcsak a közelében sem, az könnyen félreérti a kedvességet.

A kedvesség nagyon jó dolog, maradjon is meg.

márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!