Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csinálják egyes 40es...

Hogyan csinálják egyes 40es nők, hogy még mindig csinosak és karcsúak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Húh de megfogsz lepődni:

1.lépcsőfok:akaraterő

2.pénz

3.egészséges táplálkozás

4.MOZGÁS!

2012. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

kiegészíteném az elsőt:

5. genetika (szerencsés alkat)

2012. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első gyerek után nem esnek szét, hanem tovább foglalkoznak az alakjukkal, odafigyelnek magukra, a testükre.
2012. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
2-es vagyok. A pénz kérdésével vitatkoznék, az sose pénz kérdése, hogy nem zabál valaki. Persze, lehet pénzrt kezeléseket, orvosi beavatkozásokat venni, de nem törvényszerű, hogy aki szegény, annak el kell hízni. Ezt nem lehet ráfogni arra, hogy nincs pénzem. Kevés pénzből is lehe egészséges ételeket készíteni, csak találékonyság kell hozzá.
2012. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. adottság.
2012. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Anyukam alapbol ilyen.Ehet barmit, nem mozog sokat es meg mindig gyonyoru 45 evesen.
2012. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"2-es vagyok. A pénz kérdésével vitatkoznék, az sose pénz kérdése, hogy nem zabál valaki. Persze, lehet pénzrt kezeléseket, orvosi beavatkozásokat venni, de nem törvényszerű, hogy aki szegény, annak el kell hízni. Ezt nem lehet ráfogni arra, hogy nincs pénzem. Kevés pénzből is lehe egészséges ételeket készíteni, csak találékonyság kell hozzá."


Tessék, győzködd azokat az embereket, akik ráfogják a kövérséget a péntelenségre. Mert igen, tényleg könnyebb roston sült csirkemellet enni friss salátával, mint krumplistésztát..és igen, lehet fogyni úgy, ha csak egy negyedadag krumplistésztát eszel, de és? hol van a fehérje, a vitamin, a rost?

2012. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, te biztosan nem vagy vékony. :)
2012. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
161 cm vagyok és 47 kg(balatonon vagyok, feljött 1 kg), csak körte alkatú, tehát bizony nem vékony.:D sajnos kint vannak a bordáim, de a combom nem olyan vékony mint kéne, pedig mit megnem adnék a pálcikalábakért.:D ez van, genetika
2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát az 1., 2., 3., 4. baromság, a döntő ok a genetika/adottság.

Köszönjük a helyesbítést. :D

2012. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!