Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm sokkal szebb és csinosabb nálam, és be se merném mutatni egy pasinak sem, mert úgyis ő kellene nekik utána?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet h csak te latod szebbnek ot. A pasik nem. Vagy mondjuk neked a kisugarzasod erosebb. Ne aggodj benned is meglatjak a szepet!!
2015. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Fejlessz ki egy egészséges önképet és emeld ki a pozitív tulajdonságaidat, no meg gyorsan felejtsd el, hogy minden pasinak a barátnőd kellene nem pedig te.
2015. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A barátnőre az ember nem irigy, és örül a sikerének:D Ha igazi barátnőd, akkor ügyel arra, még ha jobb is nálad, hogy ne tűnjön jobbnak, és ne zavarja a köreidet.Már ha intelligens és valóban barátnő, nem csak annak hiszed:)
2015. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
A hiba benned van. Van egy fiúismerősöm, aki még durvábban csinálja. Nem engedi a strandon bikinire levetkőzni mások előtt a barátnőjét. Ne haragudj, de ez beteges, én marhára nem viselném el.
2015. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Félre értettétek! A kérdező csaj(!), de a barátnője (lány barát, tehát egy szintén nőnemű egyed) szebb nála, ezzel elvenné a kérdező elől a rivaldafényt és ez itt a gond :)


Kérdező az már most látszik, hogy a nálad szebb barátnőd, nem csak külsőleg szebb, de lelkileg is!

2015. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Elnézést meghalt a netem, a fele ment csak el.


Ha ennyire zavar téged, hogy nálad fényévekkel szebb, akkor próbálj ezentúl kamu barátságokat kialakítani lehetőleg, kövér és ronda nőkkel.

Sok sikert az életben, remélem magadhoz illő párra lelsz!

2015. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem rivaldafényre van szükségem, hanem csak egy emberére. Én önbizalomhiányos vagyok, ő meg nagyon szégyenlős, egyik se jobb.
2015. aug. 20. 11:12
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Átérzem a helyzeted, nekem is van olyan barátnőm, akire minden pasi csorgatja a nyálát, DE! Tisztában vagyok azzal is, hogy én másban vagyok jó... ő amolyan "rideg szépség", a személyiségünk is teljesen más. Nálam ez tökéletes szűrő, mert ha egy pasi CSAK a külsőre hajt, akkor egészen biztosan őt fogja választani, ha azonban a kisugárzás, a személyiség is számít, akkor engem. :) És nekem inkább az utóbbi típusú férfira van szükségem.
2015. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
76%

nekem az összes barátnőm mindig szebb volt nálam, talán egyet kivéve, mégis lett pasim.

Aki a jobb csajra rámegy, az alapból nem a te embered, és lesz olyan is, akinek minden külsőség ellenére te fogsz kelleni.

Ne irigykedj, hanem tedd rendbe magadban a dolgokat. Egy olyan embernél aki rendben és harmóniában van önmagával, hidd el; kevés szebb van.

2015. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
miért milyen a barátnőd? csak te látod annak
2015. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!