Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kollégiumban ciki álló farokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban ciki álló farokkal (nem meztelenül, boxerben) végigmenni a folyosón?

Figyelt kérdés
Reggel elég sokáig áll, wc/mosdó a folyosó végén van, nem vagyok szégyenlős, de már észrevettem hogy néhányan megnézik, nem szeretném ha kibeszélnének.
márc. 8. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, jogy nem ciki, de értem hogy zavaró tud lenni. Esetleg ilyen esetben vegyél fel egy rövidnacit is és akkor már kevésbé lesz látható.
márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
5 év koli után mondom hogy nem ciki. 😃
márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem éreztem cikinek
márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy ciki, de illetlen. Veszel fel egy rövidnadrágot, odatartasz egy törölközőt, és meg van oldva. Én is voltam koleszos, kevés dolog nem fordult ott elő, de annyira sosem éreztem, hogy a brémet kéne mutogatnom/feltűnően láttatnom mások előtt.
márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg olyan volt, hogy nem feszülős boxer volt rajtam, és akkor annyira nem látszott, ha kicsit behúztam a hasat/derekat. Szóval ez vagy törcsi, és menedzselhető volt. (4-es voltam)
márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem ciki én mindenhová így mászkálok
márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ciki ha direkt mutogatod - senki sem kíváncsi rá, mindenki másnak is van a koliban répája mégsem tolják bele mások arcába (alapvető illemtan).
márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5 évig voltam koleszos. Szerintem teljesen természetes dolog főleg reggel. Nálunk nyitott egybe zuhanyzók voltak, és sztem ott se volt nagy gáz ha állt


F/24

márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illik eltakarni amíg odamész de zuhanyzóba nem nagy szám
márc. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!