Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent,hogy egy óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent,hogy egy óvszer alkalmazkodik kisebb és nagyobb méretekhez is?

Figyelt kérdés

Amire nincs ráírva láthatóan az általában 52-56mm.

Tehát olyan gyakori méret.

De most rendelnék néhányat,mondjuk ha 3db van benne és jó akkor minden oké.

Ha meg nem,akkor legalább nem nagy veszteség.


márc. 8. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmas.
márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írják, azt hogy rugalmas, jól tud nyúlni akár a nagyobb méretre is.
márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem megtévesztésből hívják guminak.
márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Rugalmas és nyúlik. A karodra is fel tudod húzni.
márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A méret megadás egy baromság. Gumiból van nyulik, rugalmas. Nincs olyan ovszer ami ne lenne jó bárkinek.
márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elöttem szolok egyik részt leirták. A másik rész a hossz. Amikor felgörgeted a pöcsödre akkor ha rövidebb van neked akkor még több marad a tövénél felsodorva, ha meg hosszabb van akkor kevesebb.
márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyáruházakban csak az átlag méretekre valót lehet megvásárolni, ami ugyan hosszban alkalmazkodik, viszont a nagy átmérővel rendelkezőknek nem jó. Nekem 5,5 centi az átmérője, és csak szexshopban kapható min. 62-es amit feltudok húzni, kisebbel csak szenvedés van.
márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs milyet vegyek,volt ami lejött,pedig ugyanaz a méret mint a másik,a másik meg szorított.
márc. 14. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodik, de ha nagyobb a kerületed, érdemes nagyobbat venni. Én évekig használtam normált, mikor először vettem egy nagy méretűt, sokkal jobb lett.
márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Átlagos mérethez az átlagos megfelelő, de akinek kisebb az átlagnál vagy akinek nagyobb, azoknak érdemes "szaküzletből" vásárolni megfelelőt. Egy ideje már drogériákban is lehet kapni XXL méretűt, de minit nem láttam még.

Szerintem nem kell túlbonyolítani, ki kell próbálni 1-2 darabbal, majd amelyik beválik, azt kell preferálni.

Hozzátenném, nagy méretnél az is szempont, hogy ne csupán a pénisz felső részén legyen gumi, mert mély behatolás estén könnyebben lejöhet, illetve a nem takart felület miatt a nemibetegségtől sem igazán véd. Ha viszont túlméretes a gumi, akkor a lecsúsás okozhat problémát.

márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!