Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex közbeni bilincsnek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex közbeni bilincsnek és maga az erőszakos szexélmény válthat ki traumát a nőből?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem akartam és először laza lett, újra is kötötte, ne tudjak kiszabadulni, majd mindkét lábamat függőlegesbe tette és végezte a dolgát. Nekem ez a póz úgy fájt, hogy sírva fakadtam, pedig viszonylag magas a fájdalomküszöböm. Szóltam is, hogy nagyon fáj, de ő csinálta tovább kedvére. Alapvetően bántott lelkileg minden mással, pénzzel akart megvenni, de azóta nehezen térek észhez. Nem rögtön utána jött ki, hanem az utána következő két hónap alatt fokozatosan. Jövő héten megyek pszichológushoz, többek között emiatt is. A pasas magától azt mondta, hogy ő pszichopata életet élt nagyon sokáig, egyszerre 4-5 barátnővel párhuzamosan, gondolom nem lesz valaki egyik napról a másikra nem pszichopata. 20 évvel idősebb tőlem.

márc. 9. 17:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy rosszul írtam a kérdést.
márc. 9. 17:08
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Szegénykém.. Az ilyen pasi "társam" kényszergyógykezelésre ítélném. Ez szexuális erőszak, örüljön neki, hogy nem jelentetted fel, sőt akár még kényszerítés bűncselekmény is lehet. Ennél sokkal enyhébb dolog is okozhat traumát, volt egyszer régen egy csaj, aki orál közben direkt megharapta a farkam, persze vége is lett a viszonynak, de utána tartottam attól, a következő is csinál-e ilyet, aztán elmúlt a dolog, de ezek undorító aljas dolgok, mert sokáig hatással lehetnek az ember életére. Kívánom, hogy győzd le ezt a traumát!
márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
ez így erőszak volt, ezért persze, hogy traunatizált😕
márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Hát, igazából szándékosan rohantál a pofonba. Tudtál mindenről, a bilincsbe is belemntél pedig tudtad, hogy nem normális.

20 évvel időseb, csak egy fiatal pina vagy a szemében.

márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
kérted kaptad. Igen valószínűleg manipulált, nem is értem mi volt a fejedben, hogy valakivel összeállj, akinek 20 évvel több a tapasztalata a játékban.
márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Na,itt bukik is a "túl öreg vaaagy" mítosz.Ezek szerint a nők hazudnak.
márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 A túl öreg vagy általában nem a korra utal, hanem hogy nem jössz be neki.


Olyan nagyon ritkán van egy csajnál, hogy bejön neki valaki de azt mondja, hogy túl idős hozzá.

márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7,látatlanban is írják.
márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es olyan nincs is egy nőnél, ha bejön a pasi, hogy azt mondja túl öreg vagy.
márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális, ez erőszak!
márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!