Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex közbeni bilincsnek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex közbeni bilincsnek és maga az erőszakos szexélmény válthat ki traumát a nőből?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem akartam és először laza lett, újra is kötötte, ne tudjak kiszabadulni, majd mindkét lábamat függőlegesbe tette és végezte a dolgát. Nekem ez a póz úgy fájt, hogy sírva fakadtam, pedig viszonylag magas a fájdalomküszöböm. Szóltam is, hogy nagyon fáj, de ő csinálta tovább kedvére. Alapvetően bántott lelkileg minden mással, pénzzel akart megvenni, de azóta nehezen térek észhez. Nem rögtön utána jött ki, hanem az utána következő két hónap alatt fokozatosan. Jövő héten megyek pszichológushoz, többek között emiatt is. A pasas magától azt mondta, hogy ő pszichopata életet élt nagyon sokáig, egyszerre 4-5 barátnővel párhuzamosan, gondolom nem lesz valaki egyik napról a másikra nem pszichopata. 20 évvel idősebb tőlem.

márc. 9. 17:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Na, megérkeztek az áldozathibáztató incelkék/pókhálós fap***k. Már úgy vártam őket. ^^ Hozom a popcornt!
márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

De azért nézzétek csak az 50 szürkét...

Aztán meg tessék, itt a kérdés, hogy okozhat-e traumát...

Na? Ki akarja még ezeket nézni és űzni?

márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok gyerekek ezért ne menjetek bele a húzósabb BDSM technikákba nettó idiótával akit nem ismertek, nem bíztok még meg benne 100%-ra!!!

Ez a művelet egyébként már kb. a szexuális erőszak kategóriát súrolja. Pontosabban az is volt, mivel nem kölcsönös beleegyezésen alapult! Bizony feleim, "közben" is bármikor mondhatja bármelyik fél, hogy ne, s ha azt nem fogadják el, hanem a másik tehetetlen állapotát, vagy az erőfölényt kihasználva történik az aktus, szexuális tevékenység azzal már megvalósul a bűncselekmény!!!

márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem csoda, hogy traumát váltott ki, hiszen megerőszakolt! A bilincsbe egyeztél bele, és nem abba, hogy fájdalmat okozzon, és még szóltál is, hogy neked nem jó, ahogyan csinálja. Szívből kívánom az összes, szövegértésiproblémás megmondóembernek, akik szerint te vagy a hibás, hogy éljenek át hasonló élményeket, és őket hibáztassa érte mindenki, miközben a traumát próbálják feldolgozni. Elképesztő, hogy azt hiszitek, ez így megy, hogy valaki beleegyezik, hogy megbilincselitek, akkor azzal onnantól akármit tehettek. Nem vagytok éplméjűek. Akkor ha valaki kibilincsel titeket, veletek is bármit szabad tenni onnantól, hiába szóltok érte, hogy nem akarjátok? Mert akkor lehet nálam jelentkezni, én szívesen csinálok veletek ezt-azt. Láncfűrészt, baltát nem kell hoznotok, az van itthon elég!
márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már,túl van tolva az önsajnáltatás.Tuti,hogy titkon élvezte a csaj.
márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

15. Te nem vagy normális. Agyilag beteg vagy..


Remélem nincs párod, aki miattad szenved..

márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

15

és innentől mindig erre fog vágyni.

márc. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16,ok,nyuszi.
márc. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyeztél bele akkor erőszak! Személy szerint én sub belállítotságú vagyok így nekem ez belefér és belefért.
márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyent nem tudom mire vélni mert nekem aki volt barátnőm és fiatalabb volt úgy vigyáztam rá mint a hímes tolyásra csak elköltözött külföldre azért lett vége, de ujra lenne azt ugyanúgy megbecsülném, vigyáznék rá soha nem bántanám. Mindig az ilyenek találnak normális csajokat akik nem becsülik meg és bántják őket...
márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!