Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex közbeni bilincsnek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex közbeni bilincsnek és maga az erőszakos szexélmény válthat ki traumát a nőből?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem akartam és először laza lett, újra is kötötte, ne tudjak kiszabadulni, majd mindkét lábamat függőlegesbe tette és végezte a dolgát. Nekem ez a póz úgy fájt, hogy sírva fakadtam, pedig viszonylag magas a fájdalomküszöböm. Szóltam is, hogy nagyon fáj, de ő csinálta tovább kedvére. Alapvetően bántott lelkileg minden mással, pénzzel akart megvenni, de azóta nehezen térek észhez. Nem rögtön utána jött ki, hanem az utána következő két hónap alatt fokozatosan. Jövő héten megyek pszichológushoz, többek között emiatt is. A pasas magától azt mondta, hogy ő pszichopata életet élt nagyon sokáig, egyszerre 4-5 barátnővel párhuzamosan, gondolom nem lesz valaki egyik napról a másikra nem pszichopata. 20 évvel idősebb tőlem.

márc. 9. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5%
#20 Mert a nőknek ez kell, aki bánt az izgalmas. Aki nem, az unalmas. A nőknek nem szeretet kell, sose kellett. Hanem izgalom.
márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
21. Mégegy Incel.. :)
márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#20 igen, mert téged és a párod nem affin a BDSM-re, semmi gond ezzel! Mindenkinek azt kell csinálnia amit szeret, speciel nem szeretem a káposztafőzeléket, de tudom hogy van aki szereti - egészségére.

Annyit tennék hozzá, hogy akár BDSM akár "normál" kapcsolat a tisztelet, a megbecsülés mindkettőnek ugyanúgy az alapja! A "bántás" pedig közös megegyezésen alapszik.

márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!