Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más hogy békél meg azzal hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy békél meg azzal hogy kelletlen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se jóképű, se magas, sem egészséges és pénzes sem. A személyiséget hagyjuk mert jó személyiség ide vagy oda, mész a barátzónába. Akinek én kellenék az nekem nem kell, úgy sem jönne össze olyannal aki nekem tetszik. Mostanság kezdek kb impotens lenni. 23f
márc. 11. 21:06
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
90%

A saját szinteden keresgélj.

Én is nagyon szívesen lennék Kapás Bogi vagy Fodor Csenge barátja, de ők pár szinttel magasabb minőséget képviselnek nálam, így kár lenne időt pazarolni rájuk a részemről.


Tégy te is így.

márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbékélni kellene hanem fejlődni! Tanulni másoktól!
márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akinek összejön mindig az jó adottságokkal születik, nyilván ha valaki nem nézz ki jól az benézte.
márc. 11. 21:18
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

aham szóval a világ összes pasija jó adottságokkal születik és sármőr, meg milliárdos. Mikor voltál utoljára emberek között? Nekem nem úgy tűnt, hogy csupa Adonisznak van párja.

Ja kérlek, ha neked a bombanők kellenek? Akkor fejlődj arra a szintre amit elvárnak - első körben fejben kezd el a folyamatot...

márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 StevenUp ***** válasza:
87%

ma 21:22


Én meg azt gondolom, hogy a kérdezőnek semmi szociális élete nincs. Szabadideje nagyrészét fortnite gameplay-ek nézegetésével tölti, és mivel az egyedüllét hosszú távon elviselhetetlen számára így idejött kicsit veszekedni, hogy azon röhöghessen, hogy másokat provokál itt, mert tudja, hogy monitoron keresztül senki sem tudja szájbacsapni. Plusz itt legalább elolvassák a kínját, mert a való életben már mindenki lekoptatta a vállalhatatlan stílusa miatt.

márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
hát, arról szól az élet, hogy 24 órában jól néz ki az ember, nem az élményekről, valami életcélról esetleg, és ahogy írtad is, ha nem vagy egészséges, az fontosabbb, hogy a csajod bombázó legyen annál, hogy ha gond van segítsen, vigyázzon rád. Volt átlagos, kevésbé átlagos, és picivel az átlag feletti csajom párom is, de az volt a fontos, hogy ha valami gond adódott tudtunk-e egymásnak segíteni..
márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te vagy az az enigma akit lehet megismer egyszer csak egy olyan lány aki pont hozzád való. Ki kell várni, édemelni. Hallottál már ilyenről? A bunkókat meg kerűld messziről nehogy te is azzá váljál!
márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
#3: ez a ti fejetekben van. Csomó ismerősöm van, akinek rengeteg nője volt, van, pedig se nem gazdag, se nem néz ki extrán. Magabiztosak, van humoruk, nincsenek beszarva ha egy nőhöz kell szólni, stb. Magamat azért nem említem, mert én tényleg jól nézek ki. :D
márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Érdemelni akart lenni. Javítok, nehogy valami félre csúszon és kitörlődjön. 🤭
márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
23 évesen , nekem fel ne add !
márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!