Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kamagrát használhatok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamagrát használhatok ha a vérnyomásommal gond szokott lenni?

Figyelt kérdés
A zselés kamagra is veszélyes ?nem szeretném ha anyámék rá jönnének hogy mit használok csak ki szeretném próbálni és elmenni prostihoz de félek hogy a zselés kamagrától is rosszul leszek
márc. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz a magas vérnyomásodra gyógyszert?
márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen sem ajánlott. Ebben az esetben a férfiassággal kapcsolatos dologgal erősen ajánlott szakember feljeresése. A vérnyomás nem játék!
márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zselés vagy szemes - a hatóanyag ugyanaz! Ráadásul - kamagra lévén - gondolom fű alól beszerzett hamisítvány lesz, aminek teljesen bizonytalan a valós hatóanyag tartalma (és a szennyezőanyagok). Szóval én nem szedném be a helyedben, erős hatást tud gyakorolni a kardiovaszkuláris rendszerre, nem véletlenül vényköteles készítmény!
márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem szeretném ha anyámék rá jönnének"

Ebből úgy sejtem: még kamasz vagy.

Én azt tudom javasolni, hogy ha még sose voltál együtt senkivel, csak te képzeled hogy problémáid vannak és erre használnád: ne használd. Ha már együttvoltál valakivel és merevedési problémát tapasztaltál: akkor se használd a kérdésben írt gyógyszert.

Urológus szakorvoshoz menj el, mondd el neki a problémádat.

márc. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Nehogy azt higyjétek hogy egy orvos majd segít, felírja a Viagrát és kész.

Sokall komolyabb betegséget is leszarnak a mai orvosok.

Talán ha privát megyünk hozzájuk és keményen fizetünk akkor szépen beszél és úgy írja fel a Viagrát.

Az egész egészségügy és orvoslás abból áll hogy a gyógyszeripart segítsék.

márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!