Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket hátráltat a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtás4444 kérdése:

Titeket hátráltat a szexuális életetekben az hogy kicsi a péniszetek? Vagy így mennyire vissza utasitóak ezzel szemben a nők?

Figyelt kérdés

márc. 17. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Sok nővel beszélgettem már itt, és a nagy többségnek kicsi a 15 centi alatti, nekem meg csak 13. :(
márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

#1

13 és 15 közötti különbséget a nők nem tudnak megmondani:)

márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Kompenzálom egy nagy autóval, amivel mindenkit letolok az útról.
márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem számít. Meveszem a nőt kilóra. Ha nem tetszik, találhat magának nagyfarkú csórót. De érdekes, mindnek fontosabb a pénz, mint a jó szex.
márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
#4 Mennyivel vennél meg?
márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mivel annyira ronda vagyok, hogy odáig el se jutok hogy megmutassam.
márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavar ha nagyon pici az sem! Mivel nem a méret a lényeg, ahogy a mondás is mondja.😑 Egy kissebb pénisszel is élvezetesebb az analsex, vagy ha épp mélyebb orálban szeretném izgatni a pasim. Ennyi! 🤗
márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom elképzelni ezt a fajta ismerkedést. Szóval a nő randin megkérdezi, hogy mekkora farkad van, mondod, hogy 13 és akkor távozik? Én sosem kérdezem, ha már ott tartunk, hogy le akarok vele feküdni, nem kérdezgetem meg méregetem. Még ha kisebb is, az is tud szép meglepetéseket tartogatni.
márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Abban az értelemben van értelme a kérdésnek, hogy kis mérettel nem mernek ismerkedést kezdeményezni egyes férfiak, mert mi lesz ha majd odajutnak és ez nem lesz jó a nőnek.

De az alap elutasítást emiatt nem tartom reálisnak

mert ha odáig eljut a dolog, hogy szex legyen akkor nem a méret foglya megakadályozni lgfeljebb az állóképesség.

Aztán meg, hogy ezután elutasítés lesz egy kövi alkalomra vagy nem az sokmindenen mulik.

márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 raven_be ***** válasza:
73%

Én úgy gondolom, hogy ha valaki jól tudja használni, akkor nem probléma a méret.

Volt, olyan párom, akinek kicsi volt a mérete, de ettől függetlenűl többször is sikerült elélveznem tőle, mert mindent is tudott használni. Mindent bevetett, hogy nekem jól essen, pedig nem volt muszáj, mert nekem az is elég lett volna, ha nem használunk más segédeszközt (pl.: csikló izgatót), de valamiért úgy érezte, hogy kompenzálnia kell.

De, volt olyan szexpartnerem is, akinek szintén kisebb volt a mérete, de egyszerűen nem akart összejönni a jó szex, mert semmilyen póz nem volt alkalmas csak a missziónárius, ami valljuk be egy idő után, már nem lesz annyira izgalmas.

Így számomra tényleg, inkább a fenti mondatott erősítette meg bennem.


20/N

márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!