Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy csomó ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy csomó ember, aki nem hajlandó semmit megtenni a párja kedvéért, ha neki az kicsi kellemetlenséggel járna?

Figyelt kérdés

Tehát pl a párjának fontos valami, megkéri rá, ő meg azt mondja, hogy nem csinálja meg mert nem akarja, de neki amúgy nem fontos hogy kiálljon az igaza mellett csak simán úgy van vele hogy mivel nem ő akarja ezért nem csinálja meg.


Szerintem a párkapcsolat nem arról szól, hogy azt csinálok amit akarok és nem kell dolgoznom se magamon se a kapcsolaton, hanem vagy elfogad és megbocsát mindent, vagy szakítson kit érdekel...


2023. máj. 22. 06:40
 1/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mi az adott dolog, valami kontextus is jöhetne. Nem kötelező valamit megcsinálni, csak mert a másik kéri, de nyilván vannak olyan dolgok, amiket jogosan kér az ember.
2023. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Erre kell az önismeret! Tudni, hogy mi az, amit biztosan nem tudsz elfogadni, és mik azok a hibák, vagy ha úgy tetszik az akaratommal/elképzeléseimmel ellentetes dolgok, amiket viszont el tudok fogadnk!

Olyankor kell szakitani és/vagy össze sem jönni, ha az illetőben van olyan, amit biztosan nem tudsz elfogadni!

Szívesen!

2023. máj. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "kicsi" kellemetlenség? Mert lehet,hogy ami neked nem nagy dolog, az a másiknak megterhelő.


Én már a kapcsolat elején meghúzom a határokat. Ha tetszik, együtt maradunk, ha nem lehet mást keresni.

2023. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Például a lány közös programot szervez már egy héttel előtte, de a fiút elhívják a haverjai inni, majd még a lány lesz a rossz, hogy ennek nem örül. Pedig elvileg a barátnő fontosabb, mint egy ivás, amit máskor is lehet csinálni, amikor nincs előre megbeszélt program.


Vagy itt volt hogy zavart valakit ha Facebookon kint vannak az exszel közös képek és hogy idézzek egy válaszadótól "jobb doldom is van mint képeket törölni", pedig ha az ex a múlt akkor nem ragaszkodna ahhoz hogy Facebookon legyenek kint a képek, a párjának fontos lenne, ha leszedné, aztán ugye azért vele van mert őt szereti és az exét már nem (jó esetben) és itt csak a Facebook képekről volt szó amiknek a kitörlése 2 perc.


Vagy mondjuk a srác ne járjon sztriptízbárba félmeztelen lányokat nézni és a lány meg ne menjen ilyen Magic Mike szintű showra ha a párját zavarja, szerintem kihagyhatóak ezek.


Vagy olyannal beszélgetést folytatni, aki folyton szidja a párodat és te sem vagy vele közeli viszonyban de csak azért is beszélsz vele mert a szerelmed szólt érte.


Oké nem kell mindent megcsinálni amit nem akarsz de vannak esetek amikor nagyon nem oké azt mondani hogy nem érdekel mit érez.

2023. máj. 22. 07:04
 5/9 Kitana. ***** válasza:
33%

Mondjuk képeket én sem törölnék, nem azért, mert az exeimet szeretem, hanem mert ilyen végleges dolgokat nem szeretnék csinálni senki kedvéért és olyan párt sem akarok, aki féltékeny lenne néhány képre. Az sem tetszene, ha ő akarná megszabni, kikkel beszélgessek, aki szidja a páromat, azt valószínűleg magamtól is leépítem előbb-utóbb, nem kell hozzá utasítás. Sőt, ha azt írod, hogy csakazért is beszél vele, mert te szóltál, az szerintem egy jele annak, hogy túlságosan kontrolláló vagy az illetővel és emiatt már direkt nem csinálja, amit kérsz, mert szeretné magát felnőtt embernek érezni saját döntésekkel.


A többi példáddal egyetértek.

2023. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek nem saját példák egy kivételével és már nem is vagyok vele :D Utolsó amúgy csak arról volt szó hogy ne Facebookon legyen, azt amúgy törölni sem kell csak beállítani hogy csak te lásd, vagy törlöd de előtte elmented és elteszed valahova máshova szerintem ennyit meg lehet tenni
2023. máj. 22. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
6-os, nem igazán értelek. Nem törölsz képet az exedről, mert az neked végleges. A szakítás ezek szerint nálad nem az? Ez esetben miért jössz össze mással? De lehet csak én értem félre amit írtál.
2023. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kitana. ***** válasza:
37%

#8 Úgy értettem, hogy lehet mondjuk 60 évesen szeretném visszanézni a képeimet fiatalkoromból, akkor szívesen emlékeznék vissza arra is, hogy mi volt, mikor kivel voltam, milyen élményeink voltak 20 - 25 - 30 éves koromban pl. Lehet akkor már nem is azzal leszek, aki miatt ki kellett volna őket törölnöm, lehet tök egyedül leszek, stb.

A Facebookról persze, le lehet szedni, csak itt sok kérdés van, amiben kb jóhogy nem teljes merevlemez törléseket várnak el új kapcsolatban egyesek.

2023. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ó, igen, a képek. Vannak nálam, király, és mivan azzal a 60-nal, amin az egykori közös haverok megjelöltek? Ó, akkor azokat is törölgessem?


Ja, meg azt is, amit az exem osztogatott meg random - ergo minimum 100-150 kép. Szórakozik vele, akinek két anyja van.

2023. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!