Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsi gyerek mellett megromlot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi gyerek mellett megromlott kapcsolat, mi a jó megoldás? Hogy lehet bírni egyedül?

Figyelt kérdés
Párom külföldön dolgozik, 2 hetet van itthon, 2 hetet kinn. Mióta ez van, nagyon eltávolodtunk egymástól, mikor kinn van, alig beszélünk, egyszerűen témánk sincs, mikor itthon van, kicsit jobb a helyzet, de sokszor olyan érzés, mintha inkább csak lakótársak, nem házastársak lennénk. Szex is alig van már. Beszéltünk erről, azt mondja ő együtt akar maradni velem, igyekezni fog, de valahogy mégsem változik semmi. Úgy érzem már nem szeret, csak a gyereke anyjának tekint. Akit egyébként imád, mikor itthon van nagyon sokat foglalkozik vele, ehhez kétség sem fér, ezért is érzem magam olyan rosszul, hogy egyre többször eszembe jut a válás. A kisfiunk 2 éves lesz, nemsokára megyek vissza dolgozni, és attól is nagyon félek hogy boldogulnánk kettesben. Nem akarom elvenni tőle az apját. Anyagi téren meglennénk, de segítségem alig lenne, a szüleim megbízhatatlanok, más családtagom nincs, akire számíthatnék. Teljesen egyedül lennénk a kicsivel. Hogy lehet ezt bírni? Van aki megbánta később a válást?
febr. 3. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Váljatok el, mert szinte biztos, hogy van szeretője.
febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Elsőkörben szerintem jöjjön haza, itthon dolgozzon. Lehet ez a fő gond, ki tudja milyen haverok vagy nők vannak ott, 2 hetek kontroll nélkül szabadon,ez biztos nem tesz jót.

Aztán meglátnátok.

febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlóban voltam.

Súlyos baleset ért.

És míg kórházban voltam m ajd otthon feküdtem hónapokat addig a nőm félrement.

Majd lebukott és elrabolta a kisgyerekem.


Összedtem minden önkontrollom.

A kisgyerekem volt a tét.

Hiába voltam magyar bajnok økölvívó ezt a helyzetet nem oldathattam meg magam.

Ezért összrtörettem az exem új paliját, hogy ne legyen munkája.

És kénytelen voltam a kislányom anyját is úgy elintéztetni, hogy ne legyen munkaképes, legyen rokkant.

Ezek után feladták a gyerek elhelyezésí pert. És azóta boldogan élünk a kislányom és én.

febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ha vagy ő hagyja ott a munkát, vagy te és a kicsi kimentek hozzá, de hát ezt meg kéne beszélni. Lehet olyan fáradt, hogy nincs ereje, kedve szexhez. Talán van ott neki valaki. Beszélgetni kéne, hogy mi a baj és mit lehetne tenni ellene.
febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3) a sztorid egyértelmű kamu, de önmagában az a fantáziád, miszerint egy megcsalásért rokkanttá verettél két embert, illusztrálja, hogy elmebeteg vagy 😊
febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez így nem család. Jöjjön szépen haza, és legyen a mindennapok részese ő is, mert így gyakorlatilag egyedülálló szülő vagy, ő meg ...nem is tudom, hol vendég: itt vagy ott, de nyilván sehol sincs otthon, kérdés, hogy hol érzi jobban magát...Ennyi erővel lehet odakint is egy teljesen gondtalan élete, hiszen ugyanannyi időt tölt kint, mint itt. Kár az anyagiakra hivatkozni, ezt előbb kellett volna meggondolni.
febr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3🤣🤣🤣🤣 Annyira buta egy ember vagy hogy csoda nem fáj ..
febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hétig amúgy sincs itt, szvl akkor is megoldod, a másik 2 hétbe meg tud segíteni ha elválltok is.
febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván eltávolodtok egymástól, ha kb sosem vagytok együtt. Az nem opció, hogy hazaköltözik vagy ti mentek ki hozzá? Felesleges úgy családosdit játszani, ha sosem vagytok együtt.


De ha meg válni akarsz, akkor 2 hétig nálad van a gyerek, 2 hétig meg az apjánál, váltott felügyeletben. Így te sem bolondulsz meg. Nem a "megbízhatatlan" szüleidnek kell megoldaniuk a gyerek problémáit, hanem nektek, a szüleinek...

febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!