Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kellemetlen felhívni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen felhívni egy prostit és végül nemet mondani az áraira ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy simán fel lehet hívni azért hogy megkérdezem mi mennyi?

márc. 20. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem közvetlen a prostival fogsz telefonon beszélni.

Van egy úgynevezett "telefonközpont" ahol fogadják a hívást.

Ott annak a lánynak adják ki magukat, a telefon végén lévő csajok, akit a fotón látsz.

Ők fognak neked árat mondani.


Szóval, árakról érdeklődhetsz és ha nem megfelelő számodra , maximum nem köttetik meg az üzlet.

márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Persze.

Pl: Szia! Szeretnék érdeklődni, hogy mennyi a tisztelet díjad?

XY forint.. rendben köszönöm majd jelentkezem! Szép napot!

márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: régen ilyen is előfordult, de manapság már nem, vagy csak elvétve. Nagyrészt a lányok saját maguk kezelik a telefonjukat, olyan szokott még néha előfordulni, hogy ha nem egyedül rendel, és épp el van foglalva, akkor a kolléganője veszi fel, de általában mondja is, hogy "Gizi épp el van foglalva, én a barátnője vagyok".


A kérdésre: simán mondom ilyenkor, hogy köszönöm, majd jelentkezem.

márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én egy két hónapja kerestem egy prostit aki házhoz jön, felhívtam, beszéltem vele, maga a csaj nem volt túl jó, de mondom ha olcsó, akkor zsa, olcsó alatt ilyen 10-15ezerre gondoltam, felhívtam, azt mondja egy óra 60k kirohogtem, megkérdeztem aranyból e van a pinád, aztán röhögés közben letettem.
márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nincs telefon központos. A lányok maguk veszik fel a telefont
márc. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Üzleti tárgyalást folytatsz olyankor, semmi mást, tehát nincs olyan, hogy kellemetlen.
márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#1: ez még a mobiltelefon előtti korszakban volt így :)
márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Magyarországon, ami a tapasztalatom, hogy vagy a lány, vagy a kolleganője, vagy akiben tényleg megbízik kezeli a telefont, és nem ciki a dolog, nyilván, nem vagy köteles megmondani, hogy sokallod, bunkózni nem kell, ha mondod, hogy majd jelentkezel, akkor kész, csak azt nem szeretik, ha valaki a semmire húzza az idejüket. Ausztriában például nem így van, ott legális ugye a dolog, és ügynökséggel beszélsz, nagyon ritka, hogy maga a lány veszi fel, és ott egyrészt a honlapon ott vannak az árak, de extrákat jobb telefonon egyeztetni. Ott, ha magadhoz hívod a csajt, van ahol arra is van lehetőség és sértődés nélkül, hogy ha nem jön be a csaj valami miatt, akkor öt, vagy tíz percen belül, ha fizetsz valamennyit, tehát az útját oda és vissza, akkor gond nélkül visszaküldheted, nem kerülsz feketelistára.
márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!