Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kaptam egy papírt, amin az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kaptam egy papírt, amin az áll hogy nemi identitás zavaros vagyok, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha kaptam egy ilyen papirt a kórházba, akkor ezzel a papírral mit tudok kezdeni?

#transz #Identitás zavar
márc. 21. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Kam ilyet sehol nem adnak
márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Be kell vinni a kórházba?
márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kórházban kaptam nem kamu.
márc. 21. 20:24
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Mutasd meg
márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Jelenleg kitörölheted vele.
márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 nem bizonygatok senkinek semmit, pláne nem egy ilyen kényes témában nyilvánosan egy anonim oldalon, fogalmam sincs mi hogy működik azt viszont tudom hogy itt a nemváltás nem törvényes, a kórházba egy testi problémával kerültem be a sürgősségi osztályról, egyenesen a beteg osztályra, ahol egy ideig bent voltam, beszéltem egy pszichológusal, viszont egyáltalán szóba se jött semmilyen identitásal kapcsolatos kérdés, a záró jelentésembe állt a "nemi identitás zavar" az egyébb dolgokkal együtt, ezért én magam is meglepődtem, habár maga a testbeszédem és a kinézetem igen csak árulkodó lehet rólam, örülnék ha valaki felvilágosítana akkár privátban arról hogy, hogyan működnek a dolgok ezzel a témával kapcsolatban.
márc. 21. 20:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Transznemű vagy?
márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#8 Igen az vagyok, viszont semmilyen hormonkezelésem vagy beavatkozásom nem volt, valóban itt erre esély sincs.
márc. 21. 20:51
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Oke akkor menj ki külföldre szia
márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell privátozni. Felvilágosítalak, bár láthatóan tisztában vagy mindennel. Ezzel a témával kapcsolatban (itthon) sehogy nem működnek a dolgok.
márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!