Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Identitás zavaros lennék,...

Identitás zavaros lennék, esetleg személyiségzavaros?

Figyelt kérdés

Nagyon sok féle stílust kedvelek. Mind ruhákban mind zenékben. Szeretem a normális, laza dolgokat viszont tetszenek a rockeresebb dolgok is . Zenébe ugyanez van velem. Nagyon sok rappet hallgatok ,de ugyanakkor vannak zongorás számok is a telefonomon. Eléggé maximalista vagyok bizonyos dolgokban. Például ,az étkezésemben. Folyton számolom a kalóriakeretemet. Minden egyes nap. Nem feltétlenül leszek szomorú ,ha többet eszem ,de vannak napok amikor igen és nagyon nagy önostorozásba kezdek. Ugyanakkor van amikor teljesen el tudom engedni magam ilyen téren. Van amikor nagyon heves vagyok a vitákba, viszont előfordul ,hogy egyszerűen hagyom az egészet és nem érdekel. Nemtudom milyen szintig fajulhat el az identitás zavar,és hogy ez az e vagy csak szimplán hangulat ingadozással ,és széles izléssel magyarázható ez az egész, de nagyon kiváncsi lennék a véleményekre!

Egy tinédzser lány.



2017. jan. 28. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Tinedzser lany, szerintem ugyan ugy tulkomplikalod mint az egyeb dolgaidat. Ez egy ilyen korszak, kosd le magad valami hasznos cella, ahelyett, hogy bemagyarazol valami badarsagot magadnak.
2017. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna. Nem feltétlen vagy személyiségzavaros, csak nem vagy robot :D
2017. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!