Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kipróbálni egy normál erényövet?

Figyelt kérdés

Pénisz ketrecet már többet is próbáltam/próbáltunk, de gondolkodunk egy normál erényövön is, csak mindegyik (ami nem kínai Alis) drága (főleg ha mégsem jön be hosszútávon). Még egyelőre csak nézegettük (leginkább Neosteel, Fancysteel) de jó lenne előtte kipróbálni hogy milyen, akár csak rövid időre. Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Akik hordanak ilyet hogyan jött be hosszútávon?

A segítő válaszokat köszönjük!



márc. 23. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Erényöv boy,te vagy az?
márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeserítő lenni de amit itthon jó drágán megveszel is alis,csak át van csomagolva maximum.
márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok ilyet (szeretnék, de egyelőre még nem jutottunk addig h ennyit költsünk erre) de egy bdsm buliban találkoztunk egy férfival aki hordott, elmondása szerint nagyon, tényleg nagyon biztonságos és ha hozzászoksz teljesen kényelmes, de azért azt mondta a hozzászokás az neki nagyjából 1 év volt, rengeteget kellett alakítani rajta h kényelmes legyen.


Kipróbálni sztem sehogyse tudod, és sztem hiába próbálnád ki ezt úgyse lehet 1 hét alatt eldönteni, h neked jó-e. Aki megveszi ennyi pénzért az már hajlandó rászánni az időt h hozzászokjon, és onnantól meg már mindegy, h az elején milyen érzés volt. Legalábbis én ezt gondolom..

márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!