Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vállal fel de túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel de túlságosan szeretek vele lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel vagyis igazából mégsem hisz bár kimondtuk együtt vagyunk mások ezt nem tudják. Ismertebb ember (de nem híresség), sokan ismerik eleinte én sem akartam, hogy mások tudják együtt vagyunk most már rosszul esik, hogy nem vállal fel. Nagyon szeretek vele lenni nagyon jó vele a szex, de nem csak a szex egyébként. Szabad időnket mindig együtt töltjük ha nincs velem egyszerűen nem bírom vágyom rá. Mondtam neki, hogy nekem ez így rosszul esik olyan mintha mások előtt szégyellne. Nekem rajta kívűl nem volt senkim talán ezért ragaszkodom hozzá ennyire. Igazából hiába jó vele a szex és szeretek vele lenni ez így, hogy működhetne? Valószínű szégyell és ezért titkolja még mindig, hogy velem van? Nincs senkije független akkor miért ne lehetnénk együtt? Ha nem vállal fel jobb ha szakítok igaz? Hisz lelkileg ez már felemészt, hogy titkoljuk már több mint egy éve...

márc. 27. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igy marad
márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
54%

Ezér nem érdemes Rogàn Tónival keverni...


Amúgy ez a szeretői stàtusz neked mennyire oké, valami célod van csalàdilag az életben, vagy mehet a La Vida Loca, míg be nem adod a kulcsot?

márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
A túl nagy korkülönbség szokta ezt hozni. Gondolom még nem vagy 20, ő meg már bőven több mint negyven. Igaz?
márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2


Fejedben kitalált történetekre feleslegesen írsz kommentet.



1

Ha ez így marad inkább szakítok

márc. 27. 07:49
 5/13 A kérdező kommentje:

3

28 vagyok ő meg 33 nincs nagy korkülönbség köztünk.

márc. 27. 07:50
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Bármennyire is legyen jó valakivel, ha nem vállalna fel, akkor nem érdekelne a "kapcsolat", mert ezt így akkor ebben a formában nem lehet nevezni. Maximum akkor ismerkednék mellette, és addig megtartanám egy sima szexkapcsolatnak, amég nem találok mást. Ezt elmondanám neki, aztán rajta áll mit kezd az információval.
márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Elfogadod, hogy nem vállal fel és csak szexkapcsolatban vagytok, avagy keresel olyan férfit, aki nem titkolt el mások elől.


Én az utóbbit választanám, mert párkapcsolatra vágyom, családra, nem pedig csak heti pár szexre egy idegennel.

márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vállal fel, sok jóra, megbecsülésre ne számíts! Inkább keress egy másik pasit aki megbecsül, felvállal, stb!
márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7

Minden estét együtt töltünk szinte ,sőt tényleg minden szabadidőnket is de én is többre vágyom ennél, ha rövid időn belül sem akar felvállalni csak titkolózni akkor inkább egyedül maradok mint ebben a kapcsolatban.

márc. 27. 08:13
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Mióta tart a dolog mert azért az se mind?
márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!