Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vállal fel de túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel de túlságosan szeretek vele lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel vagyis igazából mégsem hisz bár kimondtuk együtt vagyunk mások ezt nem tudják. Ismertebb ember (de nem híresség), sokan ismerik eleinte én sem akartam, hogy mások tudják együtt vagyunk most már rosszul esik, hogy nem vállal fel. Nagyon szeretek vele lenni nagyon jó vele a szex, de nem csak a szex egyébként. Szabad időnket mindig együtt töltjük ha nincs velem egyszerűen nem bírom vágyom rá. Mondtam neki, hogy nekem ez így rosszul esik olyan mintha mások előtt szégyellne. Nekem rajta kívűl nem volt senkim talán ezért ragaszkodom hozzá ennyire. Igazából hiába jó vele a szex és szeretek vele lenni ez így, hogy működhetne? Valószínű szégyell és ezért titkolja még mindig, hogy velem van? Nincs senkije független akkor miért ne lehetnénk együtt? Ha nem vállal fel jobb ha szakítok igaz? Hisz lelkileg ez már felemészt, hogy titkoljuk már több mint egy éve...

márc. 27. 07:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10

Írtam a kérdésnél, hogy több mint egy éve.

márc. 27. 10:40
 12/13 Oldfire ***** válasza:
80%
Ha egy kapcsolatban az egyik fél szégyenli a másikat, abban a kapcsolatban nagy gáz van és abba kell hagyni. Kédőbb roszabb lehet.
márc. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen kapcsolataim/viszonyaim. A csaj szedett rá hogy titkoljuk. Aztán neki k...rva kényelmes volt egyik pillanatról a másikra lelépni. Rád is ez vár!
márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!