Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz nők! Miért nem szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők! Miért nem szexeltek és a korotok? Aszekszuálisok vagytok hogy nem csináljátok vagy oka is van? Nem vágytok rá?

Figyelt kérdés
márc. 29. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Látom 10-es, sikerült odafókuszálni a leglényegesebb részre. Szégyelled hogy incel vagy? Attól még nem kéne kötekedni ilyen Filléres dolgok miatt.
márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát igen... rájöttél... tudtam, hogy rájössz...incel vagyok


És mindezt onnan, mert nem átallottam rávilágítani, hogyha lányoktól kérdez valaki olyan intim dolgot, amire választ is vár, esetleg azt nem agresszív kismalac módjára kéne. Esetleg. De belátom ez hülyeség, hát " lehettek rusnyák vagy kövérek" bók után (minden nő erre vágyik) felvállalom azt is, hogy b*zeráns incel vagyok.


Esetleg nézz még utána, hogy a filléres dolog kifejezést mire használják. Google a barátod.

márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyelj ide #12!

Szerintem a stíluson túl lehet lépni valahogy, ha kicsit toleránsabb vagy. Amúgy nem annyira durva ez a beszéd ahhoz képest, hogy a szűz emberek miként szoktak magukról nyilatkozni.


Másrészt talán azért volt ilyen á szóhasználat, hogy elérje az ingerküszöböt. Nem, nem azt mondom, hogy ez így jó vagy korrekt volt tőle, de ő ilyen.


#9 voltam

márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!