Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz nők! Miért nem szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők! Miért nem szexeltek és a korotok? Aszekszuálisok vagytok hogy nem csináljátok vagy oka is van? Nem vágytok rá?

Figyelt kérdés
márc. 29. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Csúnya vagyok és szégyellem a testem.
márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha tudnák mi az ok, nem lennének szüzek!
márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Betegség miatt.
márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves vagyok. Noha a munkám lévén lassú fogyásban vagyok, leginkább egy, de van, hogy csak fél kiló egy hónapban, akkor is csúnya a testem és szégyellem. Husis létemre nincsenek kerekded idomaim, bár ezt nem is bánom. Nem vagyok lapos, de feszes sem. Rááadásul a kiábrándítás teljességéért, akármennyire nem egyedi a bolygón, csak hozzátesz, avagy levesz a külső aranyér. Krém nem használ, caput, ott van. Szerencsére amikor análisan csinálok ezt-azt, semmiben nem akadályoz. A súlyom miatt régebben rengetegszer bántottak, ahogy az arcom miatt is. Sajnos mindig kijön rajta valami, azt mondta az utolsó bőrdoki, hogy ez ismétlődik, vagyis folytatódik életem végéig.


Tényként kezelem, hogy jobb lesz ez így. Kapcsolatot egyébként sem szeretnék. Szexelni viszont igen. Sok mindennel ellenben, a libidóm pont azok közé sorolható, amik működnek. De mindegy is. Elfoglalom magam, rengeteg szeretett hobbim van hozzá.

márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lehettek rusnyák vagy kövérek, a punci az punci marad. Nem értem miért kell túlmusztifiikálni a szexet ha vágytok is rá.
márc. 29. 19:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel téged ennyire kérdező? Nem fog rád írni egyik szűz se, h gyere dugj meg 😂 bocsi de valakitől hallanod kellett az igazságot. 22f
márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

“ lehettek rusnyák vagy kövérek, a punci az punci marad. ”


Lehet a te fejedben az él, hogy a férfiak bárkit megdugnak, aki él és mozog, de amint látod, nem így van.

márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell hogy oka legyen

Valaki csak nem akar és pont

márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
#4 szívesen segítek fogyni, de csak ha komolyan gondolod hogy tennél is érte
márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Miért nem szexeltek és a korotok?" Ez gyönyörű.
márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!