Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerencsétlen vagyok, elsőnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen vagyok, elsőnél hamar elsülök, másodiknál meg alig akar felállni vagy fel se áll…. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

márc. 29. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoroljatok sokat, ezt csak azzal lehet javítani.
márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyorsan mozogsz a punciban?
márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első elélvezésem után tartsak egy pici szünetet? “Pihentetésképpen”


#2

Hát változó, általában picit gyorsan.

De az a baj, sokszor nem is látom a puncit, vagy háttal van tőlem vagy szemben, és oldalt fekve, és úgy gondolom, hogy lehet itt van a hiba.. lehet kell a szememnek a látványa, lássam ahogy beteszem stb., lehet ez kellene nem?

Nem tudom, lehet csak butaságokat mondok.

márc. 29. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Butaságot írsz. Attól, hogy látod is, attól csak még hamarabb durr lenne. Lassíts menet közben. Ne annyira hevesen tóld az iramot és aközben is, lassan! Próbálj arra koncentrálni, hogy melyik irányba tekerd a rudit hogy neki is neked is jó legyen és nehogy csak felnyársalás legyen belőle.
márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akis_hamis ***** válasza:
78%
Én galuskával szeretem a paprikás krumplit.
márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Kamagra oral zselé, vagy kamagra gold. Próbáld ki, ha jó használd, ha nem, akkor próbálkozz mással.
márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll megtanulása, hogy elsőre is tovább bírd.
márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi különös, ez így normális átlagos. Ha nem akarsz hamar elélvezni, akkor ne erőltesd a dugást.
márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen haram mész el?
márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a férfiak 80-90%-a ilyen. Ne dőlj be az itteni kamuknak, hogy 2,5 óra a minimum egy döngetésnél, meg hogy 4x elélvez, amíg elkezd lankadni... Barátnőmmel évek óta együtt vagyunk, még is van olyan sokszor, hogy 5 percet sem bírom, pláne ha több szünet volt előtte, és miután elélvezek, nekem már nem áll fel többet aznap este. Tempóban pedig gyorsan csináljuk mi is, egyszerűen úgy jobb érzés nekem, és ő sem szereti a finomkodást. Ha lassabban csinálnám, tovább bírnám, de hiába, ha nem élvezné úgy ő sem én sem.
márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!