Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogos, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy szűz férfi csak szerencsétlen pasikkal akar haverkodni?

Figyelt kérdés

Baráti alapon. Legalább is én ilyen vagyok. Volt egy nagyon jó haverom, aki eddig szerencsétlen volt csajozásban, de lett jó munkahelye, jó autója és sorra dugja a nőket (nem prostikat). Nekem ez annyira nem tetszett letiltottam, mert idegesít és irigylem, mivel én is szeretnék dugni csak sehogy sem jön össze. Nagyon kellemetlenül érzem magam sikeres nőcsábász férfiak társaságában.


29f



2020. ápr. 5. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos, hogy emiatt nem akarsz a barátja lenni. De valahol azért megértem. Én mondjuk nem szoktam irigyelni a barátaim sikereit a nők terén. Ha az orrom alá dörgölné, az persze lehet, hogy idegesítene, de ilyen még soha nem fordult elő. Szerintem ha barátok vagytok, akkor pont hogy támogatnotok kéne egymást nem?
2020. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen jó barátság is az, ahol a a barátom szerencsétlennek tart és ezért barátkozik velem. Biztosan nagyon hízelgő és önbizalomnövelő lenne.

Az normális, ha irigyelsz valakit, de azt is kéne realizálnod, hogy a haverodról van szó, akinek elvileg jót akarsz. Arra kéne koncentrálnod, hogy örülj valaki boldogságának és nem ezt a toxikus szarakodást erőltetni. Mert ezzel nő sem fogja keresni a társaságod, hogy más szerencsétlenségétől érzed magad kellemesen.

Tudod, valakinek még normális barát sem jut, nem még szex. Azt sem becsülöd meg, ami megadatott. Miért érdemelnél többet? Gondolkodj el ezen szerintem.

2020. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
“Olyan emberrekel vedd korul magad, mint amilyen te vagy”
2020. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy gyökér vagy! Nagyon jó haverod becsajozik és ahelyett, hogy kihasználnád a lehetőséget és segítséget kérnél tőle, te letiltod. Gratulálok, így örökké szűz maradsz.
2020. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az azért nem becsajozás, hogy szinte minden héten más nőt fektet meg, néha egy héten 2-t is. Ezt én nem birom elviselni, sorry. Nekem ez sok és nagyon irigylem.
2020. ápr. 5. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem. Szerinted akkor egy paraszt amiért heti rendszerességgel váltja a nőit, de mégis irigy vagy rá emiatt?

Tehát ha te váltogathatnád így a nőidet, az nem lenne parasztság?

2020. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudatalatt mindig olyanok haverkodnak, akik hasonlítanak egymásra. Munkahelyen, egyetemen, iskolákban is a klikkekben mindig a menők a menőkkel, az átlagosak az átlagosokkal, a lúzerek a lúzerekkel haverkodnak, ez teljesen normális. Vannak kivételek is, én mikor sulis voltam jó régen, lúzerként sikerült bekönyörögnöm magam egy menő klikkbe, és bár nem segítettek a csajozásban, de adtak annyi önbizalmat és loptam tőlük annyi trükköt, hogy 18 éves koromra már dugtam, csajok leszoptak bulikban, ilyesmi. Persze 29 évesen már másképp mennek a dolgok, de az alap ugyanez. Ne irigykedj, hanem tanulj tőle. Ő sem az autója miatt csajozik, hanem az önbizalom adott neki erőt, amit a munkahelyének köszönhet főképp.
2020. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha velem megismerkednél és tegyük fel kölcsönös a szimpátia, akkor elképzelhetetlennek tartanál velem párkapcsolatot kialakítani azért, mert volt már több pasim és van stabil munkahelyem? Azaz csak szerencsétlen, tapasztalatlan lányokkal akarsz ismerkedni?
2020. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval neked ba55za a csőrödet, hogy a barátod megkereste a tökeit, és egyről a kettőre lépett, míg te továbbra is csak magadat sajnálni tudod...

Igaz a mondás; "A barátaimtól ments meg Uram, az ellenségeimmel elbánok magam is."

2020. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!