Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldonteni, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni, a barátom csak át akar verni, vagy tényleg ennyire szerencsétlenül alakulnak a dolgai?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk, társkeresőn jöttünk össze. Nekem nagyon tetszik, jól érezzük magunkat egymással, részéről is kölcsönös a dolog (elmondása szerint). De! Vannak egyre furcsább dolgai, és lehet hogy én vagyok már paranoiás, mert legutóbb jól átvertek..Nem egy településen élünk, eddig mindig ő jött hozzám. Aztán felvetettem, hogy én is szeretnék menni. Megbeszéltük, oké. Egy nappal előtte lebetegedett. Ezt még elhittem, van ilyen. Két héttel később megint lebeszéltünk egy hétvégét, azon a héten is történt vele valami, de kicsit hihetetlenebb indokkal. Közben ő jött, jó volt. Harmadik alkalommal ugyanezt eljátszotta, és kezd átverés szaga lenni az egésznek. Ő persze kéri, hogy bízzak benne, nem szándékosan csinálja, de így elég nehéz. Nem jó érzésem van, bizonytalan vagyok, ami miatt meg sértve érzi magát. Lehet, hogy ott is van valakije?
2021. jún. 29. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű hogy azért nem akarja hogy te menjél hozzá, mert van titkolni valója. Valószínűleg van neki felesége vagy ottani nője és nem akarja hogy kiderüljön vagy ismerősök meglássanak vele
2021. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :( közben kezdek beleszeretni sajnos.
2021. jún. 29. 09:17
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezen miért gondolkodsz egyedül? Simán rá kellene kérdezni!

Nem értek egyet 1-essel, millió dolog lehet, szégyelli a lakást, családot; egyáltalán nem biztos, hogy más nője van.

Beszéljetek, mielőtt leradírozod a térképről!

2021. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarná oszlatni a kételyeidet, azt mondaná, akkor ma gyere el várlak az otthonomban.

Ha nem teszi, akkor nem egyedül él (gondolom ezt mondta). Lehet szülőkkel, családdal, bármi.

2021. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Amikor másodszorra történt vele valami, és emiatt nem mehettem, megkérdeztem, hogy tényleg az-e az oka, amit nekem mondott. Neki ez nem esett jól, és visszatámadt, hogy szerintem ő engem át akarna verni? Ezért nem hoztam fel újra, de ez már kezd kicsit sok lenni. Nem jó érzésem van, próbálok bízni benne, de valamiért nem megy úgy, mint mással.
2021. jún. 29. 09:31
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy addig ne is jöjjön hozzád, amíg te nem mehetsz el hozzá 🤷‍♂️
2021. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"visszatámadt, hogy szerintem ő engem át akarna verni? "

Legjobb védekezés a támadás. Azóta se jártál nála. Ennek nyilván megvan az oka sajnos.

2021. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltetlenul a legrosszabbra gondolni, de akarmi lehet. LEhet ott lakik meg vagy 5 testvere. Vagy a reszeges apja. Esetleg omladozik a haz. Megannyi szegyelnivaloja lehetne, amit igy a kapcsolat elejen nem szeretne kiteregetni. Abbol ahogy reagalt leginkabb egy sebzett vadkan jut eszembe. Atverni nem akar valoszinuleg, de beszelni sem arrol, hogy mi a problemaja. Szeirntem ez a nagyobb problema, nem tud kommunikalni, pedig egy parkapcsolat erre epul. En mindenkeppen leultetnem, es megertetnem vele, hogy a hallgatasa benned bizalmi kart okoz es az eletkorulmenyei vajmi kevesbe erdekelnek a felszinen tul. Elmentek megnezed hol lakik, hol nott fel, megallapitjatok, hogy eleg gaz a hely es elkezditek megtervezni, hogy merre tovabb. Ennyi. De ebbol az allapotbol ki kell ot zokkenteni. Ha nem megy, akkor pedig befejezni vele, kesobb sem lenne harmonikus a kapcsolat.
2021. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ne dőlj be a sértődésnek.Lehet,hogy ezzel csak még téged akar paranoiásnak beállítani.Menj el,lepd meg.Mondjuk azt ne.Ki tudja,mekkora állat az ember, aztán még a végén csinál veled valamit.Figyelj.Lehet,hogy van valakije,de akkor is furcsa,hogy ezek történtek.Figyelj,a következő alkalmat mondd le te.Nehogy már csak ő kamuzhasson.
2021. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a következő alkalmat úgy, hogy ez az utolsó lehetőség.
2021. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!