Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet-e teljesen kiküszöbölni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e teljesen kiküszöbölni a kísértéseket? (Keresztény szemszögből)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy tini srác vagyok, és pár hónapja adtam át az életemet Jézusnak. A barátnőm szintúgy keresztény, és nyilvánvalóan várunk házasságig. De történt már köztünk egy-két kisebb dolog (nem kell olyan komolyra gondolni). És a cél az, hogy ezeken együtt átmenjünk, de itthon folyamatosan úgymond “kanos” vagyok. Régebben sajnos rengetegszer csináltam önkielégítést különböző módszerekkel, és az ördög azt akarja, hogy ebbe az életembe visszamenjek, de én nyilvánvalóan tudom, hogy Istennel mindenen át tudok menni. Ki lehet-e küszöbölni teljesen ezeket?

#önkielégítés #Kísértések
ápr. 3. 17:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Isten pedig az alapján válogatja ki, hogy ki juthat a mennyek országába, hogy ki verte ki. Értem.
ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A papok szerint ki mennyire sanyargatta magát
ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tini srácként mennyi idős vagy, de ha tényleg komolyan gondoljátok, és nem csak egy fellángolás a kapcsolatotok, akkor mielőbb házasodjatok össze. Ha ennyire erősek a vágyak, nem érdemes sokáig elhúzni.

Butaság az, hogy egy esküvőhöz milliókat kell kicsengetni polgárpukkasztó lakodalommal és giccsel. Ahhoz, hogy házasságot kössetek, csak egy papra, 2 tanúra és egymásra van szükségetek, valójában nem tartozik senkire.

Utána mindent megtehettek egymással, amire vágytok. “Fogadást”, lakodalmat, nagy össznépi eseményt meg akkor tartotok utána, amikor akartok, és csak HA akartok.

Az emberek félreértik ezt az egész intézményt. És valljuk be, elég frusztráló és hervasztó, amikor az egész rokonságnak azon jár az agya a nászéjszakátokon, hogy “na, most”.

A kanosság nem baj. Van olyan férfi, aki már néhány csók után eldurran, de ez nem bűn. Csak azt jelenti, hogy tényleg szereted.

ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32%
#33: A tinédzserkori szexuális vágy miatt házasodni, az aztán nagy ötlet és nyilván Istennek tetsző cselekedet. Aztán (pláne gyerek után) elválni, meg végképp. Van még ilyen hülye tanácsod?
ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!