Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért a kis pénisz terjedt el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kis pénisz terjedt el és miért nem a tág punci?

Figyelt kérdés
Ha átlagos egy pénisz, akkor miért azt mondják kicsinek? Ha átlagos akkor nem kicsi. Ebben az esetben a punci a nagy.
ápr. 6. 10:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Mégha igazatok is van, a nők simán tudnak válogatni a pasik között. Szóval ha tágak is, minden gond nélkül találnak megfelelő méretű partnert.

Ti viszont még átlagos pénisszel is nehéz helyzetben vagytok.

ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

Kedves urak, a helyzet sokkal egyszerűbb ám mint hiszitek. Nem én és nem is te fogod megmondani, hogy mi a kicsi és mi a tág! A nagy számok törvenye a mérvadó. Ha nem talalsz nőt akinek elég vagy, akkor kicsi vagy. Tetszik vagy sem. Én bármikor találok alkamas partnert, de ha meg csak szexre kell, az is max egy óra és megvan.

Nekem nincs gondom a partner kereséssel. Neked van.

ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
15%
#10 a vagina egy tágulni képes szerv. Szerinted ha egy újszülött gyerek átfér rajta, akkor egy 18 centis farok nem fér be?😂Ha szerinted minden punci tág, amelyiknek nem elég a 13 centis farok, akkor végülis minden nő tág.
ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
A punci arra van kitalálva, hogy alkalmazkodjon. Az átlagos kb 9 centis hossza simán a duplájára tágul, sőt, akár tovább is, ha kell. Ennél rugalmasabban alkalmazkodó szervet el sem lehetne képzelni. Tornákkal edzeni is lehet rajta. És hiába ül bele valaki 20 centibe, vissza fog állni, és újra ideális lesz bele egy sokkal kisebb is. De, és itt egy nagy de van, mindenki mást élvez. Van, aki elvan kisebb mérettel, azt érzi ideálisnak, más meg azt szereti, ha tágítják. Egy átlagos kb 14-15 centis tehát nem kicsi, nyugalom, az átlgos az jelenti, hogy a nagy átlagnak ekkora, a legtöbben ebbe tartoznak bele. De attól még eshet valakinek jól egy nagyobb. Egyszerűen olyat kell választani, akivel passzoltok.
ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondta neked, hogy kicsi a pöndörid, vagy mitől ez a sértődöttség? :D
ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

#13

Arra a női test 9 hónapig készül és elég nagy fájdalommal jár általában.

Akinek nem elég az átlag pénisz az tág. Ha ezt nem érted, akkor elég nagy gondok vannak a fejedben. Szerintem az átlag nagyobb mint 13 centi.


Az hogy van, hogy egy 13 centist simán kicsinek ondaasz, de ha neked mondja valaki hogy tág vagy, akkor meg ki vagy akadva?


#14 Pont erről beszélek. Átlag 15 centi, egy átlag hüvelyű nőnek pont megfelel. Ha valakinek ettől nagyobb kell--> tág és egy nagy pénisz kell neki. Nem tudom ezt miért olyan nehéz felfogni és hogy a nőknek ez miért sértő. Főleg, hogy ezek simán kicsinek neveznek egy 13 centist.


Szerintem nem bántó, hogy valaki tág. Ahogy vannak kis és nagyfarkú pasik, így vannak szűkebb és tágabb nők is. Csak ezt a nők nem bírják felfogni itt.


#15 Ha nekem szól, akkor nem. Kicsivel átlag feletti vagyok.

ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16# A kérdezőnek szántam. Gondolom azért tette fel a kérdést. :)
ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok :D Csak feltünt, hogy a legtöbb nő úgy beszél, mint az itt lévők.
ápr. 6. 11:58
 19/29 anonim ***** válasza:
67%
Borzalmasan unalmas ez a sok kisfarkú kérdés és komment. Ha nem érzed kicsinek akkor minek harcolsz itt azokkal akik a nálad nagyobbat szeretik????
ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

Nekem meg az unalmas, hogy a minden nő aztz hiszi magáról, hogy ő szűk. Közben meg értelemszerűen nem.

Van itt is ez a kettős mérce. A nők nyugodtan mondhatják egy 12 cenistre, hogy kicsi (az, mivel átlag alatti), de egy olyan nőre nem mondhatom, hogy tág, akiben még Rocco is harangozna?

ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!