Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jut a legtöbb embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut a legtöbb embernek a pedofilia eszébe, ha meglát valakit akinek van egy pelenka fétise, vagy ha szereti ha kisgyerekként van kezelve, vagy a FELNŐTT partnerével játszik ilyesmit? 26f

Figyelt kérdés

Nem gondolják, hogy ha pedofilok lennének, akkor nem más felnőtt emberrel, még egyszer mondom, FELNŐTT emberrel játszanának, hanem inkább gyerekeket keresnének? Én mint heteroszexuális ember, elnem tudom képzelni, hogy egy férfival bármit is csináljak, gondolom egy pedofil se tudja elképzelni, hogy egy másik felnőttel csináljon valamit… Bár bevallom őszintén, nem tudom, hogy a pedofíliában szenvedőknél hogyan van ez, de gondolom, ha valaki pedofil, az nem egy másik felnőtt emberre vágyik babaruhában, hanem egy gyerekre. Vagy tévedek?


Egy heteroszexuális felnőtt bébi / pasi.



ápr. 6. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
a pedofil szerintem egy szép nőt is szívesen meg hmmm de egy fiatal lányt is jól meg hmmne. am ez csak fétis van aki rendőrnek öltözik be.
ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Az átlag magyar honpolgár nagyon buta ilyen témákban. Ennek ellenére magyon szeret ítélkezni.

A bumzi szót is mindenre rámondják. Ha egy férfi például a barátnőjével szereti a prosztata masszázst arra is simán a bumzi szót használják. De elég egy feszülős gatya is ehhez.

ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
12%
Nekem ilyenkor nem a pedofília, hanem az elmegyógyintézet jut eszembe.
ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!