Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magasan funkcionáló autista...

Magasan funkcionáló autista vagyok hogyan tudok leszokni az éjszakai pelenka viselésről? elvileg testi bajom nincsen de kisgyerekként nem tudtak szobatisztává tenni estére viszont most szeretnék így felnőttként azzá válni 24fiu

Figyelt kérdés
ez ilyen erős rutin féle ség ami a gyerekkora nyúlik vissza.
2020. okt. 12. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy hozzáértö pszichológust
2020. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy éjjelre pelenkában vagy, de reggelre pisi is van benne? Tehát simán alvás közben vizelsz, úgy, hogy észre sem veszed? Vagy esetleg felébredsz, de mivel úgyis van rajtad pelenka inkább abba csinálod?
2020. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az utóbbi de van hogy nem is emlékszem rá de lehet csak elfelejtem mert még félig álomban vagyok az alvás eléggé probléma mert vannak saját pozícióim a hogy kell elaludnom és ha nem ilyen pózban alszom akkor aludni sem tudok napokig
2020. okt. 12. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát felébredsz a vizelési ingerre, csak lusta vagy elmenni a klotyóig. Ezen nem segít egy pszichológus sem.

Nem is akarsz erről leszokni.


Amúgy nagyon egyszerű, ne vegyél fel pelenkát és ha éjjel felkelsz, akkor menj ki vagy takarítsd naponta az ágyadat.

2020. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Na, már megint itt a pelenkafétises perverz. Nem unod még?
2020. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nyugotam használj pelust.
2020. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Más autista meg nem tud pelenkát fel íratni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8602692..

2022. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!