Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kedjek egy pelenka fétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kedjek egy pelenka fétises "kis"pasival? Nekem ez teljesen új, sosem csináltam ilyet. Mondtam hogy szexeljünk akkor pelenkában de ő nem szexelni akar hanem hogfy kisgyerekként kezeljem. Ezt hogy csináljam? Fura nagyon.30f / ő 22f

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát bánj úgy vele mint egy kis gyerekkel, szid le, dircsérd meg, kérdezdmeg kér-e kakaót, vagy olvas neki mesét ilyenek, amúgy persze hogy fura engem kiráz a hideg ha bele gondolok, de nem ítélem el azt akinek ez tetszik :D, viszont ha neked ez tényleg nem jön be, beszéld meg vele és vessetek ennek véget
2017. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ő inkább abdl

Hát ha épp erre vágyik, tegyél be neki egy mesét, játszatok, olvass mesét. :) Fektesd le korán. Csinálj neki enni, figyelj hogy időben egyen.

2017. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok szakítani, végre van egy igazán értelmes és szép fiúm. Köszi a tanácsokért. Sajnos nem értek a gyerekekhez, de ki fogom próbálni a fektetést és a többi dolgot. Nem undorodom ettől csak nagyon idegen és fura. De megmondom őszintén én egy eléggé családcentrikus ember volnék, aki szeretne gyerekeket, és van benne valami kedves is, csak az a rossz, hogy oké, akkor ő a kisgyerekem, de a kisgyerekemet nem dugom meg másnap este amikor nem akar kisgyerek lenni. ez a bajom, ezt nem tudtam magamban még hová helyezni.
2017. aug. 26. 00:03
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
hát majd megtanulod elválasztani a kettőt, hogy mikor vagy apuci és mikor vagy a párja. :)
2017. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked belefér akkor menj bele, ha taszít akkor passzold. Ennyire egyszerű.
2017. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Azt megmondod nekem, hogy reggel hogy megy munkába vagy egyetemre?
2017. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Éppen ugyan úgy megy mint én vagy te, csak elötte pl az ébresztést szeretné ( szerintem) ha amíg elnem hagyja a lakásunkat addig kisgyerekként van kezelve, mint aki megy óvodába. Próbálok arra gondolni hogy ez csak játék, engem nem taszít a dolog. engem az zavar, hogy utána ha szexelni akarna, akkor olyan érzés mintha pedó lennék.
2017. aug. 26. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nehéz lehet ezt megszokni, engem kiverne a hideg veríték, ha hasonlót kérnének tőlem.

Javasolni csak annyit tudok, hogy üljetek le és tisztázzátok a határokat (hely/idő/kulcsszó?).

2017. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem akar sexet,csak azt hogy ő baba?

Mert ennek akkor nincs jövöje akármennyire tetszik,stb.

Alapjaraton persze lehet "játszani" vele,de az elég abberált lenne.

Beszélj vele,márcsak azért is,hogy ne lopjátok egymás idejét.

2017. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De, ő akar szexelni, csak én bennem volt - még mindig van- egy kis rossz érzés, hogy ha kisgyerek akkor utána megdugom, épedig nem gyerek , csak akkor is nah. szerintem ezt lehet érteni. meg nem tudom mit kezdjek vele, vagyis már bele bele tanulok. olvasgattam gyermeknevelési irományt, érdekes hogy nagyon jól használ rajta és nagyon szereti. csakhát megint ott van, ha ő kisgyerek, még ha fizikailag fiatal felnőtt, akkor én mi vagyok ha megdugom mánap vagy amikor épp felnőtt hangulatban van?
2017. aug. 28. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!