Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nudista strand ahol fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strand ahol fiatalok vannak?

Figyelt kérdés

Érdekel a nudizás. Hol vannak nudista strandok Magyarországon. Van ehhez valamilyen térkép. Van olyan hely ahol vannak fiatalok? Mert, nyilván nem szeretném, hogy csupa öreg ember vegyen körül, szívesen mennék olyan helyre ahova vegyes korosztály jár. Ilyen helyet keresek. Illetve még attól félek egy kicsit, hogy előfordulhat-e, hogy a strandon napozás közben, valaki lefotóz, hiszen azért mégiscsak fiatal vagyok. Mennyire van közel a többi strand, látnak a rendes strandolók is nudizás közben?

A barátomat is magammal szeretném vinni, de ő nagyon fél, hogy folyton állni fog neki. Fiúk, ez veletek előfordult már, ez mennyire gyakori? Mennyire néznek meg a férfiak egy fiatal lányt ott? Külföldön is vannak nudista strandok, például Amerikában van olyan ahová csak fiatalokat engednek be?

L 19, a barátom F 21



ápr. 7. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Fiatalok sehol sincsenek túl sokan, de a legnépszerűbb nudista strandok Délegyházán, illetve Balatonberényben vannak. Fényképezni még sosem láttam ilyen helyen senkit. A barátod farka lehet, hogy eleinte állni fog, de valószínűleg hamar megszokja majd a látványt, már csak azért is, mert nem csupa szexi bombázóval vannak tele a nudista strandok (sem), hanem szottyadt öregemberek/öregasszonyok is legalább annyian vannak.

Az se mindegy, hogy csak fürdés és napozás a cél, vagy az erotika is benne van. Előbbire a már említett Délegyháza vagy Balatonberény teljesen jó, viszont a szex a magyarországi nudista helyek közül tudtommal csak Gárdonyban elfogadott.

ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
bármelyik strand mellett is döntötök, majd azért mondd, hogy mikor és melyikre mentek
ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán van ilyen. Én kiskoromtól nudihelykeen nőttem fel, de csak külföldön képesek ezt a témát nomrálisan kezelni. francia, spanyol nudistrandokon ugyanúgy vannak tizenévesek is, semmi gond. de magyar helyen még csak elvétve se. úgyhogy szerintem nem fogtok túl sok szerencsével járni. egyedül a szegedi szikin láttam tizenéveseket családdal, de persze kivétel nélkül külföldiek voltak (főleg hollandok + németek).

a magyar fiatal nem vetkőzik még öltözőben se, nemhogy strandon :)


suttyomban meg lefotózhat bárki, ez benne van, de szerintem nem kell parázni. rólam valószínú többszázas nagyságrendben készültek fotók nudicampingekben, sőt volt, amikor konkrétan lebukott a vénkecske, mert észrevettem, hogy a lakókocsijából fotózgat, de hát ez benne van.


ha pedig mindenképp Magyarország, akkor a szabad helyeken ajánlom. sokkal nagyobb élmény is amúgy egy elhagyottabb dunapart pl mint a tömött strand, és akkor tuti csak ti vagytok.

ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gabor49 ***** válasza:
100%
az nem a szexről szól ott gyerekek is vannak nem néznék jo szemmel a barátod álló farkát
ápr. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

mind1 hova mész, mert mondenhol öreg ember vesz majd körül és sokan fognak bámulni


én 35/f és 2018 óta járok ilyen helyekre.

ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim Délegyházára és Balatonberénybe is inkább a +30 korosztály jár már és ennél még idősebbek vannak többségében.


Én 38F vagyok és 2018 óta mondom/érzem magam naturistának. Szerintem aki nem kisgyerekként szokik hozzá ehhez az fajta életérzéshez, annak kell egy bizonyos érettség hozzá fejben, hogy felfogja ez a dolog nem a szexualitásról szól.


Ajánlom elolvasásra: [link]

ápr. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos helyeken szoktak lenni fiatalok is, idősebbek persze többen.

Szintén hivatalos helyeken attól sem kell tartanotok, hogy zaklatnának, mert kidobják az ilyet.

Balatonberénybe szoktam járni, de Délegyháza és Szegeden a sziki is jó helyek elvileg.

Többi strandról nem látnak be. Régen Balatonakali volt ilyen, ahonnan a nudi melletti szabadstrand elég közel volt, és könnyedén láthatták onnan, meg a kikötőből (és a kemping mellett elhalado vonatról) a meztelen embereket. Engem az sem zavart, de kicsit fura érzés volt.

Első alkalommal lehet állni fog a barátodnak, de hasra lehet olyankor fordulni, vagy bemenni a vízbe.

Nem kell aggódni egyébként, ugyanolyan mint egy bármilyen másik strand, csak ruhák nélkül.

ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

a korosztályról jut eszembe.

a Szikin voltunk 3 hetet pár éve, és egy olyan szinten demens papika járt oda (80 plusszos bőven), hogy pl a strandról kiment egész a főútig, a buszmegállóba egy szálfarokban és észre se vette magát :) a végén már mindig szólt neki valaki, de halálos volt.

szóval nem, a magyar helyek nem a fiatalságról szólnak, még a 30-as korosztály se igazán van többségben.

ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És külföldön több a fiatal, azért?
ápr. 9. 15:31
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Itthon inkább az 50+ korosztály sportja. Még korunkbeli (35-40) embert is ritkán látunk, nem hogy fiatalokat.
ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!