Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha fel tudok dugni magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fel tudok dugni magamnak 10-12 cm hosszú, 4cm átmérőjű hengert, akkor jól gondolom, hogy már nem vagyok szűz (fizikai/biológiai szempontból)?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat ez, pedig magának a szüzesség meglétének nem is tulajdonítok nagy jelentősséget.

Amióta elkezdtem maszturbálni (12-13 évesen) ilyen, most 19 vagyok



ápr. 11. 12:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól gondolod.
Nem, ennyiből nem következik.
24 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Eredit értelemben SZŰZ VAGY hiszen az "elvesztése" magát a férfival (esetleg nővel) való aktust jelentené.
ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, de nem ez érdekel.
ápr. 11. 12:12
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen, fizikai értelemben nem vagy szűz, szexuális értelemben viszont az vagy.
ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi érdekel?
ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Jol gondolod Pistike
ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is jól gondolod, Pistike.

Amúgy szólok, hogy van nő, aki csak szüléskor veszíti el a szűzhártyát.

Tehát (kis eséllyel) lehetsz még fizikailag is szűz, mindenféle dugdosás után is.

ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség maga egy emberek által kitalált koncepció, ami szerint akkor veszted el a szüzességedet amikor előszőr szexelsz valakivel, legyen az nő vagy férfi. Tehát önkielégítés és játékszerek használata nem számít.

Biológiai vagy fizikai értelemben pedig nincs olyan hogy szűz, mert a szüzesség maga is egy társadalom által kreált fogalom, nincsen köze a biológiához. Meg se lehet állapítani azt hogy valaki szűz vagy nem, mert fizikailag nincsen különbség egy szűz vagy már tapasztalt ember közt. Még a szűzhártya meglétét vagy állapotát sem lehetne vizsgálni, mert az ezernyi mindentől változik. Meg nem is úgy kell elképzelni hogy bedugsz oda egy péniszt, szűzhártya átszakad, nem vagy már szűz és ennyi. A szűzhártya egy enyhén fánk alakú, ferdén elhelyezkedő hártyadarab a hüvelybemenetnél egy vagy több lyukkal a közepén, ha történik is aktus akkor kitágul, esetleg "szakadhat/berepedhet" a hártya oldalai, de ennyi. Nem úgy kell elképzelni mint mikor szívószállal beleszúrsz az üdítős dobozba, nem úgy szakad. A legtöbb nőnek teljesen megvan a szűzhártyája vagy legalábbis annak a maradványa, legyen éppen fiatal vagy +3 gyerekes anyuka. Másik részről a szűzhártyának nincs szerepe a szexualitásban biológiai szempontból. Szóval, biológiai és fizikális értelemben nincs olyan hogy szüzesség, társadalmi szempontból pedig megosztó hogy ki mit gondol annak. Van aki szerint szűz vagy, van aki szerint nem. Nagyon sok fajta elmélet van ilyen téren amik lehetnek megosztóak.

Szerintem felesleges ezen gondolkoznod egyébként, nincs jelentősége.

ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Te technikailag arra vagy kíváncsi, hogy van e még szűzhártyád. A megfejtés egyszerű. Benyúlsz ujjal, körbetapogatsz olyan 2 ujjpercnyi mélységben és egy rugalmas, rostos bőrredőt keresel. Lehet egészen kicsi is. Ha megvan, akkor még abban az értelemben, hogy van e szűzhártyád, szűz vagy.

Viszont lehet annyira kicsi, hogy nem jelentős. Ezért is volt régen hülye koncepció, hogy aki szex után vérzik, az szűz volt.

Akinek kicsi szűzhártyája van, akár minden komolyabb észlelhetőbb vérzés nélkül is elveszítheti.

ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Te technikailag arra vagy kíváncsi, hogy van e még szűzhártyád."


Igen, pontosan, erre irányult a kérdés. :)

ápr. 11. 13:22
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Van akinek alapból nincs szűzhártyája mégsem dugott fel semmit - akkor ő most nem számít szűznek?

Béjbi' a szűzesség társadalmi fogalom, addig vagy az amíg be nem tolják a valódi kolbászt :)

ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!