Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha fel tudok dugni magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fel tudok dugni magamnak 10-12 cm hosszú, 4cm átmérőjű hengert, akkor jól gondolom, hogy már nem vagyok szűz (fizikai/biológiai szempontból)?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat ez, pedig magának a szüzesség meglétének nem is tulajdonítok nagy jelentősséget.

Amióta elkezdtem maszturbálni (12-13 évesen) ilyen, most 19 vagyok



ápr. 11. 12:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20 Érdekel engem a dolog, de azért nem ennyire.
ápr. 12. 08:11
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem 12-13 évesen se volt semmi olyasmi ami a szűzhártya lehetne."

A helyzet az, hogy ilyen is lehet. Ha soha nem éreztél fájdalmat, nem tapasztaltál semmilyen vér szivárgást, akkor nem volt ott hártya, egészen kicsi sem ami sérülhetett volna. Így te azon szerencsés kevesek közé tartozol akinek ez a tök fölösleges dolog nincs.

ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!