Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kérdések biszexeknek, transzok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések biszexeknek, transzoknak és melegeknek az análra való felkészülésről és az első alkalomról?

Figyelt kérdés

Elnézést,de tapasztalatlan és tudatlan vagyok ezen a téren.


21 éves transz lány vagyok és megismerkedtem egy amerikai sráccal, aki pont a közelemben él. Én eléggé gátlásos vagyok és eddig mindig megértő volt velem chat és telefonálás közben és jól meg is értjük egymást. Úgy tervezzük, hogy következő pénteken vagy szombaton összefutunk, hogy.... nem tudom, hogy fogalmazzam, de azért. A kérdés alapján tudtok következtetni, hogy miért.


Vannak viszont problémák az én részemről, amik a következők. Annak ellenére, hogy már kerestem análra felkészülési tippeket, nem találtam semmi konkrétat. Valahol, nagy meglepetésemre azt is írták, hogy nem kell douche, tehát ilyen beöntő készülék sem,amit inkább befogok valahogyan szerezni.


Tehát egyszer két kérdés:


1. Hogyan tudok felkészülni az egészre? Én alapból higiénia mániás vagyok és adok is magamra, de gondolom az ilyenre való felkészülés túl megy az a fenék higiénián.


2. Olyan beöntő készüléket honnan tudok venni?



Aztán még van az a probléma is, hogy én még soha nem szexeltem és eléggé izgulom.


3. Hogyan tudnék lenyugodni?


Továbba eléggé nagy pénisze van a srácnak. Nem azt mondom, hogy a világ legnagyobb pénisze, de az átlagos méreten felüli és eléggé vastag is.


4. Ez mennyire fog fájni?


5. Megsértheti annyira az ánuszom, hogy a végén még kórházban kötök ki?


Aztán egy pár általánosabb kérdés?


6. Milyen érzés a behatolás?


7. Milyen érzés, amikor már mozog benned?



Összefoglalás:


1. Hogyan tudok felkészülni az egészre? Én alapból higiénia mániás vagyok és adok is magamra, de gondolom az ilyenre való felkészülés túl megy az a fenék higiénián.


2. Olyan beöntő készüléket honnan tudok venni?


3. Hogyan tudnék lenyugodni?


4. Ez mennyire fog fájni?


5. Megsértheti annyira az ánuszom, hogy a végén még kórházban kötök ki?


6. Milyen érzés a behatolás?


7. Milyen érzés, amikor már mozog benned?


A normális válaszokat köszönöm előre és a bunkó heteróknak üzenem, hogy ne jöjjenek ide trollkodni! Ha nem tudtok azzal együtt élni, hogy vannak másféle emberek is, akkor sajnállak titeket, de én a bunkóságotokból nem kérek!


ápr. 12. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!