Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerinted ma miért tartja sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ma miért tartja sok fiatal cikinek, ha az orvosi vizsgálat a nemi szervre is kiterjed?

Figyelt kérdés
fiatal, orvosi, vizsgálat

ápr. 14. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Sokan túlságosan szégyenlősek.

Egymás előtt is, nemhogy egy idegen előtt.

ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ma? Szerintem meg mindig cikinek tartották, viszont a valóságban nem terjed ki arra is, csak ha olyan helyre mész, (nőgyógyász, urológus) akkor viszont csak arra terjed ki…. Vagyis én ezt tapasztaltam.
ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés mondjuk nálam anno az orvosi csak annyi volt bele nézett a nadrágomba és ennyi le se kellet venni, de normális esetben időközönként nem rossz az ha a ember elmegy egy ilyen vizsgálatra sosem tudni. :)


26/F

ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki, hanem inkább kellemetlen és zavarbaejtő az amikor egy teljesen idegen nézegeti valaki nemi szervét vagy úgy általában a testét. Én sem szerettem soha az orvosi vizsgálatokat emiatt és mindig hatalmas stresszt generált, a mái napig is.

De mondjuk úgy vagyok vele hogy inkább túlesek rajta, minthogy bajom legyen abból hogy a vizsgálat elmulasztása miatt nem derül fény valamilyen betegségre vagy elváltozásra.

ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
18-20 évesen még rettentően önbizalomhiányos voltam a testemmel kapcsolatban, meg a nemiszervemmel. Még azt is nagyon kínosnak éltem meg, ha a nadrágot le kellett tolni, hogy alsógatyába legyek (lábamon egy vizsgálat miatt). Aztán ahogy jöttek a tapasztalatok, meg kezdtem felnőni, teljesen elmúlt ez a feszkó. Már nem zavar, ha látja akár az orvos, vagy bárki más, hogy szőrös a farkam és a fenekem is kicsit, vagy hogy kicsi lankadtan, stb.
ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom, az én pöcsöm még soha senki se akarta "hivatalból" vizsgálgatni...

Egyedül a gyerekorvosom 30+ éve, mikor még le volt tapadva a fitymám...

Megnézte, de azóta soha senki mást se érdekelt még.

ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban egyszer a heréinket vizsgálta az orvos.Az érthető volt,kamaszkorunk előtt álltunk.
ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert szégyenlősek

Tesi után se mernek sokan zuhanyozni

Csak páran merünk akik az edzés miatt megszokták már

ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
8 Nalunk anno mindig ment a mesztelenkedes tesi utan, de csak azok kozott, akik jol neztek ki. En akkoriban el voltam hizva, szoval gyorsan atvedlettem a masik ruhamba es mentem is a dolgomra... Mig pl volt aki elment tusolni a masikkal es egymast nezegettek a zuhany alatt gatya nelkul. XD
ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
A mai fiatalok jóval szegyellosebbek. Foci edzésre mind kocsival viteti magát, edző cuccra van így jön így megy. Zuhanyzót egyik sem ismeri. Idáig fajul ez a történet….
ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!