Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerinted ma miért tartja sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ma miért tartja sok fiatal cikinek, ha az orvosi vizsgálat a nemi szervre is kiterjed?

Figyelt kérdés
fiatal, orvosi, vizsgálat

ápr. 14. 09:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

#10 Abszolút igaz!


Ugyanez igaz konditeremre, uszodára is!


Mikor én voltam fiatal tök jó buli volt edzés után zuhanyozni, meztelenkedni az öltözőben. Jókat ökörködtünk, hülyültünk.

Ezek a mai srácok no comment...

ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%

"Ezek a mai fiatalok..." ez meg a boomerkedés és a mentális megvénülés jele. :) Ti mind különbek voltatok a mai tiniknél... ja nem. Csak az egó... jól esik lenézni a fiatalabbakat.

28F

ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ma. Mert szégyenlősek
ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 megnyugtatlak, sok 28 éves is csinálja ezt ha tizenévesekről van szó. Úgy lehet felismerni őket, hogy kisgyerekez egy 16 évest
ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Az orvosi vizsgálat hagyján, de például a konditeremben, inkább nem zuhanyoznak, nehogy le kelljen meztelenre vetkőzni...


#azagyameldobom

ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Egészen addig szégyellős meg szemérmes mindenki ameddig nem a kurválkodás és a fűvel fával baszás megy.
ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is cikinek tartották legtöbben.

Kinézet, nagyság, szőrösség, merevedés stb. Ezek miatt éltem meg én is kellemetlenül.

ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14 Es ezt miert nekem mondod? Pont errol beszeltem en is... ja nem magam neveben irtam amugy, nem nekem esik jol lenezni a fiatalabbakat, hanem azoknak, akik ilyenek... viszont azt latom a lepontozasbol itelve, hogy itt sok a szovegertesi problemas.
ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem óvodában volt csak kuki ellenőrzés az orvosi vizsgálaton. Ott nem voltam szégyenlős, mivel egyesével vizsgáltak és a saját gyerekorvosom volt a doki, szóval nem éreztem gáznak.


Általánosban és gimiben soha nem vizsgálták a nemi szerveket.


Szerintem nem ártana szigorúbban venni az ilyen vizsgálatokat, mert így hamar felismerhető ha baj van.


Nyilván ez egy intimebb dolog, ezért természetesnek kellene lennie, hogy a doki négy szem közt vizsgál meg ilyen esetben.

ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
#18 nem ellenkeztem, hanem hozzátettem. Egyetértettem veled. Szóval a szövegértés neked is jól jönne
ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!