Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen fétis (pl latex) ruhát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétis (pl latex) ruhát és honnan tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan fétis ruhát amiben társaságban meg lehet jelenni. Lehet pl latex vagy bőr is, de nem túl drága változatokat keresek. Plusz ezekhez kiegészítőket. Lehetőség szerint olyan érdekel amiben nem ismernek fel, mint pl egy jelmez.

Honnan tudnék rendelni? Nektek honnan van? Köszönöm!



ápr. 17. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sheinen láttam ilyet
ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha ilyen társaságba mèsz szintèn akkor ne rejtsd el magadat inkább vállald fel a vágyaidat csak egy jótanács! Egyèbkènt jó lehet az 1# válasz is amennyiben nő vagy fèrfikènt már nehezebb dolgod lesz .
ápr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy nem ismernek fel?

Arcot takaró álarcot is viselnél hozzá?

ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Sztem ezek a szexshop oldalak...
ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fétis partiba lesz? Mert akkor szerintem lényegtelen, hogy felismernek-e vagy sem, ha nem valamilyen híresség vagy.

Én a barátnőmmel rendszeresen járunk ilyen partikra, ha valamilyen kérdésed van írhatsz akár privátban is.

ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Erotikcenterbe van szerintem. Vgy tudnak rendelni neked.
tegnapelőtt 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!