Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Álltál már metrón közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már metrón közel annyira egy lányhoz,hogy felállt a farkad és ő ezt észrevette?

Figyelt kérdés
Mit tettél, és ő mit tett?

ápr. 28. 20:52
 1/9 Paul Atreides ***** válasza:
91%
Nem járok metróval. De még buszon se volt ilyen. Alapból ha fel is állna akkor vigyáznék arra, hogy ne nyomkodjam oda senkihez se, mivel nem vagyok egy szexuális zaklató..
ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es szépen kifejtetted azt, amire a lőtéri kutya de kíváncsi. Az vagy tipikusan, aki olyanhoz szól hozzá, ami egyáltalán nem érinti.
ápr. 28. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fordított helyzetbe voltam, de fordult már egyszer velem elő, hogy egy idős csávó folyamatosan hozzá ért a fenekemhez, és éreztem hogy áll neki. Szólni nem mertem, mert nem tiszta emberek voltak a buszon, így csak szimplán a busz másik végébe mentem és leszálltam a köv. megállóban
ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Paul Atreides ***** válasza:
94%
Oké, szóval én kérem elnézésed. Nem tudtam, hogy olyan válaszokat vársz amiben valaki leírja, hogy zaklatták szexuálisan vagy épp ő zaklatott mást szexuálisan a tömegközlekedési eszközön.
ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Márpedig a megfogalmazásod teret enged a nemleges válaszoknak is.

Ha csak azok az esetek érdekelnek, amikor valaki szexuálisan zaklatott egy nőt ily módon, akkor fogalmazd át a kerdest, mondjuk így:


"Mit tettél, mikor a metrón annyira közel álltál egy lányhoz, hogy felállt a farkad és ő ezt észrevette?"


Ha ez lett volna a kérdés, jogos lenne a felháborodásod, de nem így fogalmaztál...

ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Buszon volt. Nagyon-nagyon tömve. Nem történt semmi különös (sajnos!), mindketten leszálltunk és mentünk a dolgunkra!
ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, és vigyazok is, hogy ne nyomjam oda a farkam senkihez, ez túl sok. Olyan viszont volt nemegyszer, hogy a csaj méretes cickói pl hozzámértek, és nem is zavartatta magát, hanem odanyomta és úgy állt végig. Na az próbatétel volt, de nem mertem kezdeményezni pedig lehetett volna.
ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem. De buszon volt pár sztori. Áltam középen, kb üres volt a busz, pár öreg üldögélt. Felszállt egy csapat lány és ők is ott álltak meg kb 2 méterre. Az egyik lány közvetlen elém ált háttal, egyre közelebb és tolta a fenekét a farkamhoz. Hát én meg szende elsőéves középsulisként csak álltam ott és nem tudtam mi van. Ez ment vagy 2 megállóig és ott leszálltak.


Ez távolságin volt: a 4eshez beült velem szembe két lány, elég jó csajok voltak, az egyiknek kb DD vagy E kosaras cickó. Szerintem élvezte hogy zavarba hoz, mert látványosan próbálta mutogatni és egyre jobban kirakta pedig alaból elég mélyen dekoltált volt, kb éppen nem láttam a bimbóit.


Ez már egyetem alatt villamoson, két ázsia csaj állt mellém, az egyik konkrétan teljesen hozzámsimult és úgy kapaszkodtak h mindektten a kezemet fogták. (Itt már nem voltam annyira szende, ebből később szex lett)

ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Buszon tiniként hogyne lett volna!
ápr. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!