Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Abban ez esetben, ha régebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban ez esetben, ha régebben voltak csak negatív értékelései egy prostinak rosszlányokon, akkor érdemes hozzá elmenni?

Figyelt kérdés
Pl egy éve negatív értékelései voltak, de a frissebb értékelései pozitívak vagy nem érkezik negatív értékelés egy ideje. Ilyen esetben létezhet, hogy megjavult a prosti és érdemes hozzá elmenni?

ápr. 25. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az értékelésekkel vigyázz,mert lehet,hogy egy része kamu.
ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nagyon nem mindegy, hogy milyen arányban vannak a pozitív és a negatív értékelések, illetve ezek közül mennyi a megbízható, hiteles értékelés. Az sem mindegy, hogy miket írtak a negatív értékelésekben, és a lány mit reagált ezekre. Annyi infó alapján, amit leírtál, elég nehéz válaszolni a kérdésedre.
ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen negatívumként annyit tudok elképzelni, hogy a rossz lány már nem szűz.
ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiböl tényleg nem lehet véleményt alkotni sem. 1. és 2. is fontos dologra figyelmeztet. Küld el nekik priviben a lány hirdetését (esetleg nekem is) és ugy kérj véleményt. Hátha.
ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
#4: "1. és 2. is fontos dologra figyelmeztet. Küld el nekik priviben a lány hirdetését..." A 2-es válaszoló vagyok, és nem kérek privátot! Négyeske, te meg legyél szíves ne kéregess már mások nevében privátot.
ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjavult a prosti xD Sírok.
ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyannal is befürödtem, akinek csak pozitív értékelései voltak.


Egyébként attól is függ, miket nehezményeznek a negatív értékelésekben...

ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
S mitől is változott volna meg? Szerinted miért indított új profilt? Pont azért, hogy eltűnjenek a negatív értékelések és öntömjénező, önmarketing kamuértékelések legyenek helyette. Offolnám a csajt.
ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Természetesen engedélykérés után gondoltam, nem direktben. (Bocs ha ez nem volt világos!)
ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Új profilt nem indít. Arról van szó, hogy látok néhány lányt, akinek pl 1-2 éve negatív értékelései voltak, de pl 2-3 hónapja vagy 10 napja pozitívak. Ebből gondolom, hogy rájött, hogy nem lesz ez így jó, ha ilyen a hozzáállása, mert nem fognak hozzá ügyfelek jönni.


És nem is arról van szó, hogy mondjuk kamu pozitív értékelés. Meg szoktam nézni, régi tag és több értékelést írt pl.

ápr. 26. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!