Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az utóbbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az utóbbi hónapokban bármelyik válaszomnál, ahol kiderül, hogy nő vagyok, töménytelen mennyiségű privátot kapok?

Figyelt kérdés
Természetesen egyre sem válaszolok, de korábban nem volt ez az irdatlan mennyiségű nyomulás
máj. 17. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Küldtem privit 😉

😎

máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindig is ez volt, beszélgetni akarnak veled.

Ha nem tetszik letiltod, és akkor nem ír.

máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban másabb korosztály/gondolkodásbeli emberek voltak erre.
máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak kérdéseim és azt gondolnám, abból látszik ,hogy férfi vagyok, de még így is kapok privátokat. :D
máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert pl. Én szeretnék beszélgetni érdekes emberekkel. Ezért.
máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szegények ennyire nem jutnak nőhöz és próbálnak minden alkalmat megragadni.
máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ki vannak éhezve, pedig szerintem elég gáz ha valakinek a gyakorikérdésekről lesz csaja. Én azért örülök neki, hogy itt nyomulnak, mert akkor nekem, aki a való életben ismerkedik kevesebb konkurenciám lesz.
máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nő vagy, nem csak így akarod össze gyűjteni a privicélpont nőket magadnak? Ugyanis én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom.
máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha a válaszom egy hajszálnyit is úgy tűnik mintha egy nő írta volna én is kapok 1 kérdésnél kb. 10 privát üzenetet :)
máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!